Zamknij
REKLAMA

Zakopane: 17 lat temu ucięli głowę własnej siostrze. Dziś prowadzą pensjonat

14:00, 23.01.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Planujesz urlop w Zakopanem? Sprawdź, od kogo wynajmujesz pokoje! Jak donosi Dziennik Zachodni, w Zakopanem, mieście partnerskim Sopotu, funkcjonuje pensjonat prowadzony przez morderców. Mężczyźni, którzy 17 lat temu ucięli głowę własnej siostrze, dziś przyjmują turystów.

Historię pensjonatu nagłośniła w ostatnim czasie jedna z użytkowniczek popularnej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników Zakopanego. Na historię braci-morderców kobieta natrafiła przypadkiem, szukając pokoju na wynajem w serwisie booking.com. Krótki przegląd artykułów prasowych związanych z kamienicą, w której mieścił się pensjonat, doprowadził do dramatycznego odkrycia.

Bracia prowadzący popularny obiekt turystyczny to mordercy, którzy w 2003 roku wpierw pozbawili życia własną siostrę, a później odcięli jej głowę. Sprawa wyszła na jaw kilka miesięcy po dokonaniu brutalnego morderstwa. Wpadli, bo chcieli wykopać ciało, aby przenieść je w inne miejsce.

- Zrobili to, bo w "Tygodniku Podhalańskim" wyczytali, że ich matka (z którą zerwali kontakty) wynajęła jasnowidza, a ten wskazał miejsce ukrycia ciała - podaje Dziennik Zachodni.

Działania policji i prokuratury doprowadziły do skazania obu mężczyzn. Pierwszy, który dokonał morderstwa, odsiedział wyrok 12 lat pozbawienia wolności, zaś drugiego skazano na cztery lata więzienia za zacieranie śladów i utrudnianie śledztwa. Wyszedł po trzech za dobre sprawowanie. Dziś obaj bracia pozostają na wolności.

Klientów kuszą ceną (ok. 85 zł za dobę) i dobrą lokalizacją. Ścisłe centrum Zakopanego. Blisko 70 metrów od Krupówek.

Internautka zwróciła się z apelem do innych członków grupy, aby unikali "Pensjonatu u Morderców". Jak jednak zauważyli jej rozmówcy obiekt cieszy się wysokimi ocenami na booking.com, a odwiedzający nierzadko chwalą sobie profesjonalną, miłą obsługę.

[ZT]3621[/ZT]

Źródła:

  • dziennikzachodni.pl/zakopane-burza-w-sieci-po-odkryciu-pensjonatu-u-mordercow-230120/ar/c1-14727612
  • gazetakrakowska.pl/tajemnice-archiwum-x-mroczna-zbrodnia-blizniakow/ar/1081114

 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Poszkodowana jedna zPoszkodowana jedna z

0 0

Trochę nie na temat, ale też dramat wielu osób
Uwaga Poznań i cały świat !!!
Udostępnij !!!
Następny możesz być być ty albo ktoś blizki !

Pani Aga N. (przed tym Aga W, zmienia miejsce zamieszkania i jak widać nazwisko) prowadzi salon piękności od lat na dal to robi !!!!!
Już nie pierwszy rok krzywdzi ludzi i nie tylko w Poznaniu jak się okazało!
Na fb powstała grupa, która już zdążyli zablokować " pokrzywdzone przez kosmetyczke"

Sprawa setek osób coś czuję, tylko nikt nic nie mówi...
Ona grozi ludzia, więc oni odpuszczają
Odzywajcie się! Nie damy jej za wygraną
Koniec ze szpeceniem ludzi!https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2020-01-21/koszmarne-zabiegi-kosmetyczne-ryzykowaly-zdrowiem/

https://portalplock.pl/pl/11_wiadomosci/24610_w_programie_interwencja_polsatu_naglo_nili_sprawe_z_plocka.html

https://gloswielkopolski.pl/druty-w-twarzy-bol-i-twarde-usta-to-efekty-zabiegu-powiekszania-ust-u-kosmetyczki-z-poznania-klientki-potem-musial-je-ratowac/ar/c1-14707681 08:06, 25.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone