Zamknij
REKLAMA

Nowoczesne i ekologiczne oświetlenie - Na jakich ulicach zostanie wymienione?

13:17, 09.01.2020 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Jesienią tego roku część ulic kurortu oświetlać będą nowoczesne i w pełni ekologiczne latarnie uliczne. Właśnie rozstrzygnięty został przetarg na realizację I ETAP-u „Roboty budowlane związane z modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Sopot - Etap I”. Koszt nowego oświetlenia to 3 318 224,37 zł.

Wybrany wykonawca, konsorcjum PHU EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota – Lider konsorcjum i firma AMEL sp. z o.o. członek konsorcjum, ma czas na zrealizowanie zadania do 30 października 2020 r.

Inwestycja realizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polega na: wykonaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, a następnie na jej podstawie wykonaniu robót budowlanych. 

Modernizacja oświetlenia w pierwszym etapie projektu obejmie ulice: E. Plater, Na wydmach, Bitwy pod Płowcami, Grunwaldzka, Okrzei, Karlikowska, Dąbrowskiego, Chrobrego, Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Książąt Pomorskich, Sobieskiego, Haffnera i na parkingu Urzędu Miasta Sopotu.

Na wymienionych ulicach pojawi się ponad 180 latarni i słupów: parkowych i ulicznych, o stylowym, eleganckim wyglądzie. Będzie to oświetlenie LED, co sprawi, że światło będzie o neutralnej  barwie.

Urząd Miasta Sopotu

[ZT]3598[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Małgorzata TarasiewiMałgorzata Tarasiewi

0 0

Mam nadzieję, że nie będzie to "zimne", księżycowe światło tylko "ciepłe" przyjazne dla ludzi. Niestety w tej chwili zamontowano już sporo lamp o świetle "zimnym". 22:12, 11.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HenrykHenryk

0 0

A co z częścią ul. Stefana Okrzei na odcinku Okrzei - Karlikowska. Jak się tego nie zrobi teraz, to mam obawę, że na dalsze pytanie za rok, dwa dostaniemy odpowiedź:" przecież Okrzei już zrobiona! O co chodzi???"? 13:23, 13.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA