Zamknij

Sopot daje przykład! ponad 60% przy urnach do godz. 17:00

20:27, 18.05.2025 Aktualizacja: 20:34, 18.05.2025
Skomentuj Esopot.pl Esopot.pl

Trwa pierwsza tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze w całym kraju zostały otwarte o godz. 7:00 i będą czynne do godz. 21:00. Sopocianie nie zawodzą – według danych Państwowej Komisji Wyborczej frekwencja w naszym mieście do godziny 17:00 wyniosła imponujące 60,87 proc. i należy do najwyższych w regionie.

Dla porównania, w całym kraju do tej pory do urn poszło 50,69 proc. uprawnionych, a w sąsiednim Gdańsku frekwencja wyniosła 55,39 proc. Sopot po raz kolejny pokazuje swoją obywatelską mobilizację.

Na liście kandydatów do objęcia urzędu prezydenta Polski znajduje się 13 nazwisk. Aby oddać ważny głos, należy zaznaczyć tylko jedno z nich.

Przypominamy, że komunikacja miejska w całym Trójmieście jest dziś bezpłatna – warto więc wykorzystać tę możliwość, by bez przeszkód dotrzeć do swojego lokalu wyborczego.

Głosowanie potrwa jeszcze do godziny 21:00. Jeżeli jeszcze nie zagłosowaliście – jest na to czas, ale nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%