Zamknij
REKLAMA

Kolejny etap przebudowy ścieżki rowerowej w Sopocie. Jaki odcinek będzie odnowiony? [VIDEO]

16:38, 09.09.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w poniedziałek, 9 września rozpocznie się realizacja inwestycji polegającej na przebudowie ścieżki rowerowej w ciągu Alei Niepodległości na odcinku od granicy z miastem Gdynia, do ulicy Haffnera. W pierwszym etapie prace prowadzone będą na odcinku od granicy miasta do ul. Zamkowa Góra. Organizacja ruchu zakłada utrzymanie zarówno ruchu pieszego jak i rowerowego w remontowanym obszarze. Podczas prac może wystąpić zwężenie prawego pasa Al. Niepodległości w kierunku Gdyni. Przewidywany termin wykonywania prac wynosi 2 miesiące.

  • Łączna długość remontowanych odcinków wynosi 950 m.

Najważniejszą zmianą będzie zastąpienie dotychczasowej wysłużonej nawierzchni z kostki betonowej asfaltem. Przebieg trasy nie ulegnie znaczącej zmianie. Koszt robót wyniesie 1,4 mln zł.

Przebudowa wspomnianych odcinków prowadzona jest w ramach  projektów: Budowa węzła integracyjnego Sopot Kamienny Potok wraz z trasami dojazdowymi, oraz Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9 odcinek Sopot, finansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

[ZT]2814[/ZT]

 

inf. UMS

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone