Zamknij

Najbliższe święta spędzi za kratami! W Sopocie mieszkała przez wiele lat

15:00, 28.11.2023 .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Wiedzieli, że jest poszukiwana i gdy jadąc aleją Niepodległości w Sopocie zauważyli ją przy ulicy, od razu zatrzymali. Zatrzymana przez sopockich dzielnicowych 62-letnia mieszkanka Gdańska najbliższe 65 dni spędzi w areszcie.

Wczoraj dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie jadąc Aleją Niepodległości zauważyli znaną im 62-letnią kobietę i ją zatrzymali. Kobieta zanim zamieszkała w Gdańsku przez wiele lat mieszkała w Sopocie i była dobrze znana sopockim dzielnicowym. Policjanci wiedzieli też, że jest poszukiwana…

Sąd Rejonowy w Sopocie wystawił za 62-latką nakaz doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego celem odbycia zastępczej kary 65 dni pozbawienia wolności w zamian za niewykonaną karę ograniczenia wolności, którą zasądzono za przestępstwo oszustwa. Ponadto była ona poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu.

Zatrzymaną na ulicy mieszkankę Gdańska dzielnicowi przewieźli do sopockiej komendy, a po sporządzeniu dokumentacji doprowadzili ją do aresztu śledczego. Najbliższe święta 62-latka spędzi za kratami, gdzie odbywać będzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]20306[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%