Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz ich? - Powiadom policję - sprawa pobicia w Sopocie [FOTO]

14:29, 15.05.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Sopotu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia dwóch mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce w dniu 21 kwietnia 2019 r. około godz. 23.45 w okolicy jednej ze stacji paliw w Sopocie. Związek ze sprawą mają dwie osoby, których wizerunki publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje na ich temat prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie pobicia dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło w dniu 21 kwietnia 2019 r. około godz. 23.45 w okolicy jednej ze stacji paliw w Sopocie. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagrania, na których zostały zarejestrowane wizerunki dwóch mężczyzn mających związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Policją. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer (58) 521 62 22 (całodobowo) lub (58) 521 63 24 (prowadząca postępowanie), pisząc na adres mailowy komenda.sopot@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

materiały udostępnione przez Policję

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz