Zamknij

Poznaliśmy się w Morzu Aniołów. Rozmowa z Michałem Kowalonkiem [PODCAST]

13:00, 18.09.2023 .
Skomentuj Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Redakcja Dzień Dobry Sopot - esopot.pl wraz z Morzem Aniołów zaprasza do posłuchania nowego cyklu podcastów pt. "Poznaliśmy się w Morzu Aniołów". To seria inspirujących, żywych rozmów o nieprzypadkowo spotkanych ludziach na plaży Morza Aniołów - inicjatywy społecznej, której członkowie spotykają się o wschodzie słońca każdego dnia w roku. Entuzjaści i eksperci przeróżnych dziedzin, doświadczający dużej dawki życia w życiu, dzielą się swoją wiedzą i pasjami dotyczącymi fascynującego i tajemniczego świata. "Opowiedziane historie inspirują i rozbudzają chęć na dobro, są manifestacją budowania wartości emocjonalnych i społecznych" - wyjaśnia Julia Łaszkiewicz, inicjatorka tego przedsięwzięcia.

Julia Łaszkiewicz, prowadząca rozmowy z cyklu "Poznaliśmy się w Morzu Aniołów" to liderka przyszłości - pełna inspiracji i inspirująca innych do twórczego działania. Jest współtwórczynią inicjatywy społecznej Morze Aniołów, której uczestnicy wchodzą do wody o wschodzie słońca. Jak sama przekonuje, towarzyszy przemianom i resetom tym, którzy z zaufaniem podają jej rękę. W 2020 roku nakładem Wydawnictwo Alegoria ukazała się jej książka "Magia grupy", poświęcona rozwojowi osobistemu w relacji z innymi ludźmi.

Muzyczny Siewca Inspiracji

W ostatni wtorek, 12 września, ukazał się 29. odcinek podcastu, w którym mamy okazję wysłuchać rozmowy z Michałem Kowalonkiem -  dobrym człowiekiem, przyjacielem, ojcem, muzykiem, kompozytorem, autorem tekstów, a do tego producentem i wokalistą w zespołach: Myslovitz, Snowman i Lumikulu. Obecnie Michał koncertuje w trasie solo SuperSam i w duecie: Kępiński & Kowalonek.

Występował m.in. w Nowym Jorku, Memphis czy Chicago, na jednej scenie  z takimi gwiazdami jak: Ed Sheeran, Lenny Kravitz czy Hozier. Jest kompozytorem muzyki do filmów, m.in.: „Heart Therapy” w reżyserii Anny Zoll, zwycięzcy Nespresso Talent! Podczas Cannes Film Festival 2018 r.

Fot. materiały prasowe

Podcast "Muzyczny Siewca Inspiracji z Michałem Kowalonkiem" został nagrany po cyklu 8 koncertów, które odbywały się w dniach 30 czerwca - 3 września 2023 r. w ramach Sopot Molo Festival, wydarzenia organizowanego przez Miasto Sopot i MOSIR Sopot, we współpracy z Morzem Aniołów. Motywem przewodnim cyklu było połączenie wieczornych koncertów młodych, polskich artystów, pełnych pozytywnej energii i porannych kąpieli o wschodzie słońca.

"Spotkania poranne organizowaliśmy w cyklu kolejnej przygody koncertowej, jaką był Sopot Molo Festival, którego Morze Aniołów było partnerem. Muzyka jest silnym przekaźnikiem wibracji i energii, wystarczy się do niej dostroić. Bicie serca jak bębny, szum fal jak podkład do anielskich śpiewów ptaków. Wystarczy uważnie słuchać. Łącząc to, co o wschodzie słońca w dzień po koncercie i dobierając line-up festiwalu z Hubertem Kozerą, kierowaliśmy się właśnie tym, co chcą przekazać artyści i w jaki sposób to robią. Fale w morzu rozchodzą się podobnie do fal dźwiękowych i w jednych i w drugich można się zanurzyć. To połączenie muzycznego świata z ludźmi, którym w duszy gra. Wybrani wykonawcy to wspólne wibracje sopockich walorów: wody, najpiękniejszych wschodów słońca wynurzającego się z morza i ludzi, którzy chcą być, doświadczać i wspominać, bo życie składa się właśnie z takich wyjątkowych chwil" - opowiada Julia Łaszkiewicz, współtwórczyni Morza Aniołów.

Michał w duecie z Miro Kępiński &Kowalonek dopełnił muzyczną przestrzeń w muszli koncertowej, a następnego dnia razem z uczestnikami Morza Aniołów, zanurzył trzy razy głowę pod wodą na plaży w Sopocie przy wejściu nr 28 i... popłynęło.

Jak wyjaśnia prowadząca, podcast jest żywą rozmową o docenianiu, świętowaniu chwili, o zabieraniu siebie na spacer, determinacji, interesowaniu się drugim człowiekiem, miłości... i byciu sobą z otwartym sercem, o towarzyszeniu i świadkowaniu sobie nawzajem. O słońcach i gwiazdach, o jasnej energii i cieniu.

- KLIKNIJ I WYSŁUCHAJ BEZPŁATNEGO PODCASTU NA PLATFORMIE SPOTIFY - 

Morze Aniołów zaprasza na codzienne wschody słońca na sopocką plażę przy wejściu nr 28. To właśnie tam Anioły urządzają swoje harce. Informacje o kolejnych odcinkach podcastu z cyklu "Poznaliśmy się w Morzu Aniołów" znajdziecie na naszym portalu, stronie na Facebooku oraz na Instagramie. Obserwujcie nasze treści, aby być na bieżąco!

[ZT]17532[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%