Zamknij

Nowa kwiaciarnia w Sopocie - "Mamy FJOŁA na punkcie kwiatów!"

17:42, 17.04.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Kwiaciarnia Fjoł znajduje się w centrum Sopotu w zabytkowej kamienicy, przy ulicy Alei Niepodległości 787. Właściciele otworzyli firmę opartą na wieloletnim doświadczeniu i zamiłowaniu do kwiatów - jak przyznają "mamy Fjoła na punkcie kwiatów".

Znaleźć tu można bogatą ofertę usług florystycznych oraz mnóstwo ciekawych roślin doniczkowych i świeże kwiaty cięte na każdą okazję.

Pomieszczenie, w którym mieści się kwiaciarnia przeszło gruntowny remont. 


 

- Skąd wziął się pomysł na otworzenie kwiaciarni i dlaczego właściciele zdecydowali się na lokal w Sopocie? 

FJOŁ: Pomysł na kwiaciarnie dojrzewał przez wiele lat w tym czasie zdobywaliśmy doświadczenie i umiejętności pozwalające poczuć się na tyle pewnie by zrobić ten ważny krok i założyć kwiaciarnie. Lokal który udało nam się znaleźć jest wyjątkowy przez wiele lat stał i czekał, są w nim przepiękne przedwojenne kafle w stylu modern, są tu elementy wystroju i wyposażenia z tamtych czasów. Jest to jedno z ostatnich zachowanych tego typu miejsc. Kwiaty znalazły tu przepiękne tło dla ekspozycji, a my możliwość realizowania swoich pomysłów. Kwiaciarnia Fjoł oferuje pełen wachlarz usług florystycznych od bukietów, poprzez dekoracje eventów, wesel, projektowanie tarasów i wiele innych. 

Zachęcamy do odwiedzenia kwiaciarni - do wyboru rośliny cięte, doniczkowe, własnoręcznie układane bukiety na każdą okazję! 

Sprawdźcie stronę: facebook kwiaciarni Fjoł 

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone