Zamknij
REKLAMA

Atak zimy sparaliżował Sopot. Olbrzymie problemy kierowców

15:06, 03.02.2023 . Aktualizacja: 15:33, 03.02.2023
Skomentuj

Śnieżyca i ujemne temperatury sparaliżowały Sopot. Z największymi problemami mierzą się kierowcy. Jak informują przejeżdżający przez ulice miasta, największym problemem jest zamarzające błoto pośniegowe.

Jak informują kierowcy, korki tworzą się m.in. na ulicach Chrobrego, Kościuszki i Sobieskiego. Z problemami mierzą się także kierujący autobusami. Dwa z nich utknęły na ul. Chopina - nie mogą podjechać pod górę. Na ulice miasta wyjechały służby interwencyjne Zarządu Dróg i Zieleni oraz ECO Sopot.

Jak wynika z relacji kierowców, sparaliżowane jest niemal całe Trójmiasto. Korki tworzą się m.in. na Obwodnicy Trójmiasta, gdzie doszło do kilku zdarzeń z udziałem samochodów osobowych. Problematyczny jest także przejazd przez Gdańsk i Gdynię. Na ulicy Morskiej zderzyły się dwa trolejbusy. Na utrudnienia skarżą się również pasażerowie SKM Trójmiasto.

Drogowcy apelują o ostrożność na drogach i pozostanie - w miarę możliwości - w domu lub skorzystanie z komunikacji miejskiej.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

Rafał Rafał

6 1

Skwierawski ty to taki żartowniś jesteś, cyt: służby w terenie, i na filmie widzimy mini pług na Monciaku trochę się uśmiałem ale tylko trochę bo to słaby żarcik był,dalej ten żartowniś pisze uważajcie na drogach,ano uważamy bo słabo z pługami na tych Sopockich drogach. 17:21, 03.02.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MM

0 0

To chyba slepy jestes. Mieszkam w Sopocie i widze plugi. 16:04, 04.02.2023


ŁukaszŁukasz

1 0

Ja również nie widziałem żeby jakiś pług odśnieżał chodnik przy głównej ulicy, idzie się jak po wertepach, ślisko i nie bezpiecznie szczególnie na przejściu dla pieszych, pasy tak śliskie ze sam prawie orła wywinąłem.
16:48, 04.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%