Zamknij
REKLAMA

Przebudowa ul. 3 Maja w Sopocie. Co kryje się pod asfaltem? [FOTO]

18:00, 11.05.2022 | .
Skomentuj Trwa przebudowa ul. 3 Maja w Sopocie. Fot. Rafał Czajka
REKLAMA

W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się prace związane z przebudową ul. 3 Maja w Sopocie. Od wczesnych godzinach porannych trwają roboty na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Dębowej. Obecnie robotnicy usuwają starą, asfaltową nawierzchnię, odsłaniając kostkę brukową, która służyła tu przed laty.

- Bruk składowany jest w siedzibie ZDIZ i będzie wbudowany w ulice Sopotu, np. częściowo w ulicę Sobieskiego, odcinek od ul. Chopina do ul. Bohaterów Monte Cassino. Zrobimy z niego miejsca postojowe - informował sopocki ZDiZ w mediach społecznościowych.

Na czas trwania remontu wspomniany fragment ulicy całkowicie został wyłączony z ruchu. Prace na tym odcinku powinny zakończyć się na początku września bieżącego roku. Wtedy też planowane jest rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy - od ul. Dębowej do ul. Kościuszki.

Całość inwestycji powinna zakończyć się do 4 maja 2023 r. Jej koszt wyniesie blisko 23 mln złotych. Z tym, jak prezentuje się ul. 3 Maja podczas pierwszych dni remontu, możecie się zapoznać dzięki naszej fotorelacji.

[ZT]13074[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%