Zamknij
REKLAMA

Zmiany w Urzędzie Miasta Sopotu! Od środy rotacyjny tryb pracy

14:00, 25.01.2022 | P.S.
Skomentuj
REKLAMA

Od środy 26 stycznia w Urzędzie Miasta Sopotu wprowadzony zostanie do odwołania tryb pracy zmianowej. Wszyscy pracownicy podzieleni zostaną na dwie grupy, które na zmianę pracować będą w budynku Urzędu i zdalnie. Ma to na celu zapewnienie ciągłości pracy magistratu w przypadku, gdy na jednej zmianie jakiś pracownik będzie zakażony wirusem.

Jeśli ktoś chce załatwić sprawę w Urzędzie Miasta, najlepiej, żeby zrobił to bez przychodzenia do budynku. Proponowaną formą kontaktu jest telefon lub korespondencja elektroniczna przez ePUAP oraz e-mail. Jednak, jeśli wizyta jest konieczna, należy umówić się na nią z wyprzedzeniem.  Umówione spotkania odbywać się będą przy stanowiskach zapewniających ochronę obu osób, dlatego też prosimy o dostosowanie się do dyspozycji przekazywanych przez pracowników pełniących dyżur w holu głównym, przy wejściu do Urzędu.

Przy wejściu do urzędu obowiązuje dezynfekcja rąk i pomiar temperatury. Prosimy o zakładanie maseczek na usta i nos.

Prosimy o podejście do ograniczeń ze zrozumieniem. Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu wynikają z opublikowania nowego rozporządzenia w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu załatwiania spraw w Urzędzie Miasta Sopotu opisane są w Biuletynie Informacji Publicznej Sopotu www.bip.sopot.pl.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

(P.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

??????

5 0

I czego sie tak boja ? Przeciez oni tam wszyscy w magistracie podobno zaszczepieni ! 15:29, 25.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%