Zamknij
12:35, 16.02.2024
W dzisiejszym świecie cyfrowym, gdzie konkurencja na rynku e-commerce jest silniejsza niż kiedykolwiek, kluczową strategią dla sklepów internetowych w Krakowie, by przetrwać i rozkwitać, jest właściwe wykorzystanie optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe, czyli SEO. Proces ten nie tylko zwiększa widoczność witryny w wynikach wyszukiwarek ale również może znacząco przyczynić się do wzrostu sprzedaży, co jest bezpośrednim przełożeniem na sukces każdego biznesu internetowego. 
10:10, 06.02.2024
W dobie cyfryzacji każda branża doświadcza dynamicznych zmian, a serwis ekspresów do kawy nie jest wyjątkiem. Rosnąca popularność ekspresów do kawy w Polsce sprawia, że usługi serwisowe stają się coraz bardziej specjalistyczne i wymagają wykorzystania nowoczesnych technologii.
13:38, 15.01.2024
Wszystkie salony kosmetyczne w jednym miejscu? Tak to możliwe, dzięki salonypiekna. Wystarczy wejść na stronę, wpisać interesującą frazę a już po chwili, pojawi się spis wszystkich salonów, które znajdują się w okolicy. Jak działa strona i jakie treści są publikowane? 
13:17, 11.12.2023
Suszarka na pranie to niezwykle praktyczne akcesorium w domu, a jednocześnie bardzo niedocenione. Jak zorganizować miejsce na suszące się ubrania w małym mieszkaniu? Jak urządzić suszarnię na większym metrażu? Co powiesz na przestrzeń do „ogarniania” ubrań wszystkich domowników ze specjalnym kącikiem na maszynę do szycia?
14:30, 05.12.2023
Coraz więcej osób docenia korzyści wynikające z korzystania z gazetek promocyjnych podczas zakupów. To doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy i zdobywanie fantastycznych ofert. Warto jednak wiedzieć, gdzie szukać najlepszych promocji. W Sopocie znajdziemy wiele sklepów z atrakcyjnymi promocjami. Jednym z nich jest oczywiście Biedronka! W tym artykule przyjrzymy się ciekawym promocjami, z których można teraz skorzystać!
15:28, 26.10.2023
Biedronka na najbliższe dni przygotowała mnóstwo hitowych akcji zniżkowych na artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, kosmetyki. Klienci mogą również liczyć na gratisowe promocje, za darmo otrzymają między innymi znicze na 1 listopada. Duże wrażenie robią też niskie ceny produktów w nowym katalogu Okazje Tygodnia w Biedronce. W naszym tekście znajdziesz najciekawsze rabaty. Sprawdź, co kupisz taniej!
10:00, 31.08.2023
Kontenery sanitarne to opcje, które umożliwiają dostęp do zaplecza sanitarnego bez inwestycji dużych środków pieniężnych i tracenia czasu. Łatwość obsługi, szybkość montażu oraz indywidualne dostosowanie do potrzeb wydarzenia to kolejne plusy warte do rozważenia przy organizacji imprez wszelkiego rodzaju.
12:42, 30.08.2023
Agencja artystyczna Eskander zaprasza na niezapomniane koncerty ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki.  
08:30, 30.08.2023
„Polska gospodarka, aby pozostać konkurencyjną, potrzebuje czystej, bezpiecznej, zielonej i taniej energii. Zaktualizowana strategia PGE to przemyślana, racjonalna i odpowiedzialna ścieżka rozwoju polskiej energetyki w oparciu o nowoczesne rozwiązania” - powiedział prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej Wojciech Dąbrowski. Grupa PGE do 2030 r. zakończy wykorzystywanie węgla do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Przeznaczy 125 mld zł na inwestycje m.in. w morskie farmy wiatrowe, magazyny energii, budowę elektrowni jądrowej, modernizację sieci dystrybucyjnej i dekarbonizację ciepłownictwa. Do 2040 r. Grupa PGE zbuduje 12 GW mocy w odnawialnych źródłach. 
12:47, 25.08.2023
Salon jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. To tutaj spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, odpoczywamy i relaksujemy się. Dlatego tak istotne jest odpowiednie urządzenie tego miejsca. Meble odgrywają kluczową rolę w aranżacji salonu, dlatego warto dobrze przemyśleć zakup i zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. W tym artykule przedstawimy kilka istotnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie mebli do salonu.
12:34, 25.08.2023
Drogeria internetowa to miejsce zdobywające coraz większą popularność wśród osób, którym zależy na wygodnych i szybkich zakupach. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia nam znalezienie szerokiego asortymentu kosmetyków, artykułów higienicznych, suplementów diety i wielu innych produktów, bez wychodzenia z domu. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej powodom, dla których drogeria internetowa ma coraz większe grono zadowolonych klientów.
11:50, 25.08.2023
Rząd zdecydował o zwiększeniu limitów zużycia energii o 1000 kWh po zamrożonych cenach z 2022 roku. Po zmianach limit zużycia dla wszystkich gospodarstw domowych wyniesie 3000 kWh (było 2000 kWh), a dla rolników i rodzin z Kartą Dużej Rodziny 4000 kWh (było 3000 kWh). 
09:53, 21.08.2023
Płatność dla małych gospodarstw będzie przyznana, jeżeli rolnik złoży żądanie (oświadczenie) przyznania tej płatności za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w terminie od 1 do 31 sierpnia 2023 r. 
08:15, 08.08.2023
Agencja ratingowa Fitch opublikowała raport na temat postępów procesu wydzielenia aktywów węglowych z polskich spółek energetycznych. W ocenie instytucji postęp w projekcie NABE jest pozytywnym czynnikiem dla profilu kredytowego spółek energetycznych. Sprzedaż aktywów węglowych zmniejszy ryzyko biznesowe spółek, zwiększy ich zdolność do zaciągania zadłużenia, a także wpłynie korzystnie na ich profil ESG. 
12:16, 02.08.2023
PGE Polska Grupa Energetyczna w 79. rocznicę Powstania Warszawskiego oddała hołd energetykom walczącym w obronie warszawskiej Elektrowni Powiśle, organizując uroczystość pod hasłem "Energetycy w Powstaniu". W trakcie wydarzenia odbył się premierowy pokaz animacji: „Rozkaz: Zdobyć Elektrownię!”, stworzonej przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.