Zamknij

Nowe inwestycje w Pruszczu Gdańskim – zielone osiedla w środku miasta

16:09, 20.04.2021 | R.C
Skomentuj

Nowoczesne osiedla zatopione w zieleni powstają na całym świecie. Trend ten możemy zaobserwować również w inwestycjach realizowanych w Pruszczu Gdańskim. Deweloperem, który realizuje osiedla, zgodnie z nowymi ideami na Pomorzu, jest Szymichowski. Jedna z jego realizacji została już oddana do użytku – mowa o osiedlu Olszewskiego, które położone jest w znakomitej lokalizacji, blisko Gdańska. Obecnie trwają prace nad budową nowego, zielonego osiedla o nazwie Pruszcz Park.

Dla tych, którzy szukają harmonii

Pruszcz Park będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla tych, którym zależy na bliskim sąsiedztwie z Trójmiastem i dostępem do zielonych terenów. Samo osiedle zostało zaprojektowane tak, by pojawiło się na nim sporo zieleni. Pomiędzy budynkami powstać mają małe parki, pełniące rolę ciągów pieszych. Deweloperowi Szymichowski zależy na efekcie infrastruktury miejskiej zatopionej w zieleni, co pogodzić ma dwa zupełnie różne światy. Dzięki roślinności, nie tylko w samym kompleksie, ale i jego okolicach, atrakcyjność powstających lokali jest wyjątkowo wysoka.

Standard i wygoda

Nowoczesnością odznaczać się mają również same mieszkania. Te zlokalizowane na parterze będą miały dostęp do ogrodów, zaś na wyższych kondygnacjach – do zielonych tarasów i balkonów, dzięki czemu lokatorzy będą mogli relaksować się na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w niektórych mieszkaniach będzie możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni, co zwiększa funkcjonalność tych lokali. Mieszkania zaprojektowane są z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu nabywcy będą mogli cieszyć się z funkcjonalnych czterech kątów zlokalizowanych w „zielonym raju”

Kompleks

Na terenie samego kompleksu oprócz zielonych przestrzeni wspólnych, znajdziemy też place zabaw. Będą one w pełni wyposażone, by stanowiły bezpieczne i ciekawe miejsce do zabaw z dziećmi. Każdy budynek będzie wyposażony w halę garażową, w której znajdą się miejsca parkingowe dla samochodów z instalacją LPG oraz wydzielone zostaną miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Nowoczesne budownictwo zakłada „bycie zielonym” nie tylko w estetyce, ale również w funkcjonalności.

Lokalizacja

Położenie osiedla Pruszcz Park stanowi jeden z większych atutów inwestycji. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej, stale rozwijającej się części miasta – w okolicy znajdziemy wiele sklepów usługowych, szkoły i przedszkola, placówki medyczne oraz kulturalne. Do tego mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do Gdańska Głównego, obwodnicy czy autostrady – zarówno z wykorzystaniem transportu indywidualnego, jak i zbiorowego. Z tych względów Pruszcz Park jest idealny do zamieszkania dla tych, którzy zawodowo związani są z Trójmiastem, a szukają cichej i zielonej okolicy do zamieszkania, która zagwarantuje pełną, miejską funkcjonalność.

Nowe, zielone osiedle dla każdego

Warto bliżej przyjrzeć się inwestycjom realizowanym na terenie Pruszcza Gdańskiego przez dewelopera Szymichowski. Może to właśnie tam czeka na nas wymarzony dom, dzięki któremu poczujemy, jak to jest mieszkać w parku, jednocześnie korzystając z wszelkich udogodnień miasta.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%