Zamknij

Banknoty w odwrocie. Jak zadbać o bezpieczeństwo karty płatniczej?

17:03, 28.11.2019 | Anna Nagel
Skomentuj

Trudno znaleźć miejsce, które nie posiada terminala płatniczego. Są to zazwyczaj małe rodzinne sklepiki lub dopiero otwarte lokale. Dzieje się tak, ponieważ Polacy coraz częściej rezygnują z pieniędzy na rzecz kart płatniczych. Jednak czy dbają o ich bezpieczeństwo?

W ostatnich latach gotówkach jest w odwrocie. Nasze pieniądze coraz częściej widzimy jako cyferki w aplikacji mobilnej banku. Nic w tym dziwnego – pensja wpływa najczęściej wprost na nasze konto. Chcąc wydać zarobione złotówki zastanawiamy się gdzie i kiedy to zrobimy, a nie do jakiego bankomatu pójdziemy, by wypłacić kilka banknotów. W sklepie, restauracji, czy na stacji benzynowej przyzwyczailiśmy się do wygodnego płacenia kartą płatniczą. Zapewnia nam ona komfort i zaoszczędza czas, który stracilibyśmy na wypłacenie pieniędzy czy otrzymanie reszty. W nagrodę powinniśmy zadbać o jej bezpieczeństwo. 

Większość Polaków ma kartę płatniczą zawsze przy sobie. Kierowcy trzymają ją w schowku, część kobiet w torebce, a ciągle najpopularniejszą formą jest włożenie jej do portfela. Dobór odpowiedniego portfela jest nie lada wyzwaniem. Często nie jest on naszą wizytówką – wypchany, w którym karty pomieszane są z dokumentami oraz drobnymi, które wydamy w najbliższym automacie. Idealny portfel możemy dopasować do wieku, stylu, a nawet stylu użytkownika. Na rynku dostępne są modele męskie i damskie, na zatrzask lub zamek, na same banknoty lub te z dopasowanymi przegródkami do naszych kart płatniczych. Kategorie wymieniać można bez końca. Mało kto pamięta jednak o specjalnie dobranych etui na karty płatnicze.

Etui na karty płatnicze to przede wszystkim wygoda użytkowania. Zawartość – karty, dokumenty oraz wizytówki – ma swoje ustalone miejsce. Chcąc wyciągnąć jeden element, nie musimy się martwić, że zgubimy przy kasie wszystkie drobne, którymi chcieliśmy zapłacić za parking w centrum handlowym. Etui na karty płatnicze zadba o komfort naszych kieszeni i estetykę portfela – nasze spodnie nie będą nienaturalnie wypchane. Możemy je dopasować do własnych potrzeb. Kierowcy kupią te, które najlepiej pomieszczą prawo jazdy i karty lojalnościowe ze stacji benzynowych. Dla siebie znajdą też coś fani zakupów, restauracji, czy bizneswomen, które muszą mieć pod ręką wizytówki.

Etui na karty płatniczej powinno zapewnić nam wygodę i możliwość bezpiecznego schowania ważnych dla nas rzeczy. Ważne też, by niesamowicie się prezentowało. Przecież nie lubimy nieestetycznych rzeczy! Warunki te spełniają etui marki Skorzany.com - Kochmanski Studio Kreacji. Jest to polski producent, którego produkty prezentują niezwykły biznesowy wygląd. Każdy model sprawdzi się zarówno w kobiecych jak i męskich rękach. Etui wykonane z naturalnej skóry licowej zapewnia niezwykły komfort użytkowania. 

Produkty Skorzany.com - Kochmanski Studio Kreacji posiadają 20 foliowych przegródek oraz dodatkowe schowki. Wykonanie z mocnej foli PVC gwarantuje trwałość produktu. Kilkanaście przegródek powinno wystarczyć, by każda z niezbędnych nam rzeczy – karta płatnicza, dokumenty i wizytówki – była odpowiednio zabezpieczona i nie narażona na zagubienie. Dodatkowo, zajmuje mało miejsce, dzięki czemu idealnie wpasuje się do damskiej torebki czy kieszeni naszych spodni. 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, połącz przyjemne z pożytecznym, zadbaj o bezpieczeństwo kart płatniczych i zaopatrz się w niezwykłe etui.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz