Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:23, 01.12.2022
Od momentu odwołania stanu epidemii w naszym kraju, wiele firm zdecydowało się na powrót pracowników do biur. Zgodnie z danymi GUS[1] pozyskanymi podczas badania „Popyt na pracę”, w czerwcu br. odsetek osób, które pracowały zdalnie w związku z sytuacją epidemiczną w ogólnej liczbie pracujących wyniósł jedynie 3,8%. Zbliżająca się zima, która często niesie za sobą utrudnienia komunikacyjne, może być jednak dla wielu firm dobrym pretekstem do zwiększenia ilości dni pracy zdalnej. Jeśli tak będzie, jak rozsądnie ją zaplanować, by używanie urządzeń elektronicznych nie odbiło się negatywnie na wysokości rachunków za prąd?
12:09, 01.12.2022
Nie wszyscy rolnicy zdają sobie sprawę, że obowiązkowe polisy nie obejmują ochroną wszystkich składników ich majątku. Według Rocznika Statystycznego Rolnictwa GUS w 2020 r. w Polsce było ponad 1,3 mln gospodarstw rolnych. Duża część rolników wpada w lukę ubezpieczeniową - wykupują polisy dla budynków czy maszyn, wyceniając ich wartość „na oko” lub nie biorą pod uwagę rekomendacji ubezpieczyciela, które uwzględniają czynnik inflacyjny. Eksperci Wiener ostrzegają przed ryzykiem niedoszacowania rolniczego majątku w kolejnej odsłonie kampanii „Docenisz, gdy wycenisz”.
10:34, 01.12.2022
Zużycie energii elektrycznej w naszych domach to niezwykle ważny temat - obecny zarówno w mediach, jak i w codziennych dyskusjach wielu polskich rodzin. Podejmując rozmaite inicjatywy mające na celu obniżenie domowego zużycia energii elektrycznej, powinniśmy pamiętać, że równie ważna jest edukacja pozostałych domowników w tym zakresie, ponieważ ich zachowania wpłyną na finalną wysokość wspólnych rachunków. Oto kilka elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.
10:10, 01.12.2022
W piątek 25 listopada 2022 r. w Poznaniu rektorzy i prorektor siedmiu poznańskich uczelni podpisali Porozumienie o współpracy na rzecz wspierania wielkopolskich innowacji poprzez program Erasmus+. Jego celem jest promowanie i upowszechnianie międzynarodowych, innowacyjnych projektów edukacyjnych, z wykorzystaniem środków finansowych z programu Erasmus+. Tylko w tym roku na ten cel zostanie przekazanych miliard złotych.
19:30, 30.11.2022
Dynamiczy tryb życia czy ograniczenia wynikające z wieku to okazja do szukania nowych rozwiązań. Jednym z nich jest InPost Fresh, dzięki któremu robienie zakupów zajmuje tylko chwilę, nie wymaga wychodzenia z domu czy tracenia czasu w sklepach.
19:25, 30.11.2022
W ostatnich latach coraz więcej mówi się o inteligentnych i ekologicznych mieszkaniach. Nikogo nie dziwią już technologie smart home czy inne inteligentne rozwiązania pomagające w dbaniu o środowisko poprzez oszczędzanie wody, energii czy segregację śmieci. Nowoczesne budynki są korzystne zarówno dla naszej planety, jak i dla nas samych. Do stosowania energooszczędnych rozwiązań przekonuje nas już nie tylko troska o naturę – wysokie ceny prądu, gazu i innych nośników energii sprawiają, że utrzymanie gospodarstwa domowego kosztuje znacznie więcej i poważnie uszczupla domowy budżet. Jeśli jeszcze ktoś zastanawiał się nad sensem stawiania na zrównoważone budownictwo, to w tej chwili nie ma już chyba podstaw do wątpliwości.
11:34, 29.11.2022
Recykling oleju jadalnego to proces przekształcania zużytego oleju jadalnego w nowy produkt. Można to zrobić, wykorzystując olej jako źródło paliwa lub przekształcając go w biopaliwo, biodiesel lub inne rodzaje paliwa.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
19:42, 27.11.2022
Prowadzenie działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Przedsiębiorca będzie musiał zmierzyć się każdego dnia z trudnymi zadaniami. Jednym z nich może okazać się klient/klienci, którzy chcą uniknąć płacenia rachunków. Prawdziwa zgroza współczesnego świata. Jedno jest pewne - takim obywatelom za nic nie można odpuścić, domagając się spłaty swoich należności.
19:37, 27.11.2022
Różaniec to wdzięczny prezent i pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jest on jednocześnie funkcjonalny i atrakcyjny dla dziecka. Najchętniej wybierane są z tej okazji różańce w kolorze białym, ale warto zwrócić uwagę również na te wielokolorowe. 
19:36, 27.11.2022
Gdy nadchodzi lato na myśl wielu z nas przychodzi odpoczynek oraz miło spędzone chwile w gronie rodziny i znajomych na przydomowym tarasie lub ogródku. Gdy najdzie nas na nie chęć, konieczne będą łatwe w użyciu drzwi tarasowe, które w jednej chwili pozwolą nam cieszyć się świeżym, ciepłym powietrzem. Do najpopularniejszych systemów drzwi i okien tarasowych należą systemy PSK i HST – który z nich wybrać?
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
09:25, 25.11.2022
Kiedy przechodzimy już do etapu podpisania umowy wydaje się, że wszystko mamy już za sobą. Samochód przecież już sprawdziliśmy i wszystko było dobrze. Umowa to już tylko formalność. Chcemy jak najszybciej dostać kluczyki do ręki. Możemy stracić czujność i popełnić jakiś teoretycznie mało istotny błąd. Przejdźmy zatem do konkretów.
08:23, 23.11.2022
Balustrady stanowią ciekawe wykończenie domu, schodów, balkonu i wielu innych przestrzeni. Z ich pomocą zyskasz spójny wygląd, w czym z pewnością pomogą Ci dostępne materiały. Zwróć również uwagę na funkcjonalność poszczególnych opcji, a także na najczęściej wybierane rodzaje balustrad. Z ich pomocą połączysz oryginalny design z solidnym wykończeniem.
12:21, 22.11.2022
Prowadzisz biznes i chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy i oferty w sieci? Pamiętaj, że sama obecność w Internecie i strona WWW to za mało, aby dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Planując działania marketingowe, musisz zadbać jeszcze o odpowiedni dobór narzędzi promocyjnych. Jednym z bezkonkurencyjnych pod względem zasięgu, funkcjonalności i formatów reklamowych kanałów jest kampania w wyszukiwarce. Sprawdź, jak działa reklama Google Ads i poznaj potencjał płatnych treści.
REKLAMA