Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:29, 24.06.2022
Posiadanie koszulek z własnym nadrukiem to z pewnością oryginalny pomysł na wyróżnienie się z tłumu. Możliwość zamówienia takiej odzieży daje także niemałą satysfakcję. Jeszcze większą przyjemność przyniesie zobaczenie kogoś w koszulce, którą się zaprojektowało. Jeśli ktoś podjął decyzję o wydrukowaniu swoich wzorów powinien znać metody ich nanoszenia na koszulki. Każdy sposób różni się od siebie pod kilkoma, ale bardzo ważnymi aspektami. Przy jakich pomocy technologii można nanosić druk na koszulki?
14:07, 24.06.2022
Wykonanie profesjonalnej usługi fryzjerskiej wiąże się z koniecznością posiadania niezbędnych, przynajmniej podstawowych akcesoriów do pracy z włosami. Musimy zadbać przede wszystkim o meble i sprzęt, który pozwoli nam kompleksowo i komfortowo obsłużyć klientów i sprawić, że będą do nas wracali. Niezbędne są również kosmetyki i akcesoria elektroniczne, takie jak suszarki, prostownice. Ważnym elementem jest również strefa sanitarna, która musi posiadać podłączenia hydrauliczne i odpowiednie wyposażenie.
13:01, 23.06.2022
Masz doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych i rozważasz wyjazd za granicę? Domowa opieka w Niemczech cieszy się dużą popularnością, a opiekunki z Polski są cenione za rzetelność i empatię. Dowiedz się, jak znaleźć uczciwą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
11:21, 23.06.2022
Jesteś mieszkańcem Trójmiasta i szukasz laboratorium, w którym możesz wykonać podstawowe badania profilaktyczne? Możesz udać się do jednego z Punktów Pobrań ALAB laboratoria. Dowiedz się, co obejmuje profilaktyka w ALAB, gdzie możesz zostawić materiał do badania oraz jak zapisać się na badania.
11:16, 23.06.2022
Choć pływanie większości z nas kojarzy się już z przedszkolakami, a nawet uczniami, to jednak w przypadku tej aktywności, zajęcia dla bobasów w Gdyni stanowią także jedną z najczęściej wybieranych opcji. Im dziecko młodsze, tym lepiej, bowiem codzienne obcowanie z wodą przynosi wiele korzyści dla rozwijającego się dziecka. I choć początki wcale nie muszą być łatwe, to w gruncie rzeczy..
10:44, 23.06.2022
Mówią, że człowiek uczy się całe życie. Nauka dowolnego przedmiotu na każdym poziomie zaawansowania może stać się o wiele łatwiejsza, kiedy sięgniemy po pomoc profesjonalnego korepetytora. Jeśli interesuje Cię korepetytor w Sopocie, pokażemy Ci, jak znaleźć możesz najlepszych nauczycieli indywidualnych w mieście i nie tylko.
09:19, 23.06.2022
Narzutę na łóżko kupuje się przede wszystkim ze względów praktycznych. W ciągu dnia zakrywa ona pościel, chroni ją przed kurzem i zabrudzeniami. Stanowi ona także świetny dodatek aranżacyjny, dlatego też powinna być odpowiednio dobrana do wystroju sypialni. W tym pomieszczeniu bardzo istotne jest to, aby zadbać o spójność aranżacji, gdyż jest to miejsce dedykowane do relaksu. W uporządkowanych wnętrzach wypoczywa się zdecydowanie lepiej i efektywniej. Oznacza to, że narzuta na łóżko nie powinna mieć dowolnego koloru, czy wzoru - warto ją dopasować do stylu sypialni.
08:17, 23.06.2022
Wiele osób staje przed trudnymi wyborami związanymi z przyszłością zawodową. Waha się, czy postawić na rozwój kariery zawodowej, czy może podjąć kolejne studia. Tymczasem jedno nie wyklucza drugiego, co więcej zdobyta wiedza podczas studiów zaprocentuje w przyszłości i może być przydatna w pracy. Jak zatem pogodzić pracę ze studiami?
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
08:14, 15.06.2022
Jeśli podczas rekrutacji na wolne stanowisko pracy wymagane jest napisanie listu motywacyjnego, nie należy pomijać tego kroku. Gdyby pracodawca lub rekruter nie brał pod uwagę tego dokumentu aplikacyjnego, poprosiłby jedynie o CV. List motywacyjny należy zatem potraktować jako dodatkową okazję do wyróżnienia się i pozostawienia korzystnego wrażenia dotyczącego kandydatury na pożądany wakat.
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
10:10, 12.06.2022
Planujesz budowę własnej nieruchomości? Zacznij od wyboru konkretnego projektu. Nie jest to zadanie proste, ponieważ właśnie od niego zależy późniejszy komfort Twojego mieszkania, ale również koszty inwestycyjne, jakie z tego tytułu poniesiesz.
12:53, 08.06.2022
Odnowienie starego i niemodnego wnętrza albo zmiana mieszkania na nowe bardzo często wiąże się z tym że trzeba przeprowadzić remont. Jeśli mamy w tej dziedzinie odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz niezbędne narzędzia, to możemy dużo czynności wykonać samodzielnie. Jeżeli jednak przeprowadzenie renowacji jest dla nas czasochłonne lub nie jesteśmy w stanie sami wykonać wielu prac, to najlepiej w takiej sytuacji zdecydować się na profesjonalną firmę remontową.
08:27, 08.06.2022
W obecnych czasach wiele osób zadaje sobie pytanie, z czego zbudować dom jednorodzinny, żeby nie zbankrutować? Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z najczęściej wykorzystywanymi materiałami i technologiami.
REKLAMA