Zamknij

Odkryj w sobie siłę, by pięknie żyć! Weź udział w wyjątkowych warsztatach w Sopocie

09:11, 13.02.2024 . Aktualizacja: 09:11, 13.02.2024
Skomentuj

Już 17 i 18 lutego w Hotelu Eureka w Sopocie odbędą się wyjątkowe warsztaty "Piękne życie w praktyce". To niepowtarzalna okazja, aby odkryć w sobie siłę do kreowania życia pełnego radości, spełnienia i harmonii.

Podczas dwóch dni uczestnicy warsztatów będą mieli wyjątkową szansę spojrzeć głębiej w siebie, zidentyfikować blokady i zahamowania, które mogą sabotować ich doświadczenie piękna życia. Pod okiem Izabeli Trędowicz i Marcina Paducha nauczą się wykorzystywać swoje mocne strony, dokonywać świadomych wyborów i kształtować swoje życie, niezależnie od sytuacji.

Warsztaty obejmą różnorodne kompetencje, w tym m.in. panowanie nad myślami, kształtowanie uczuć spełnienia i szczęścia, rozwijanie czucia, zharmonizowanie ciała i wyciszenie umysłu. Istotnym aspektem będzie również zrozumienie zależności między energią rodziny, aurą, umysłem i wiedzą. Uczestnicy będą mieli okazję uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając do swojego życia wysokie wibracje spokoju, harmonii, miłości, radości i szczęścia.

Prowadzący warsztaty, Izabela Trędowicz i Marcin Paduch, to doświadczeni specjaliści w dziedzinie rozwoju osobistego i duchowego. Izabela Trędowicz to coach duchowy, jasnowidz, poetka i popularna youtuberka. Natomiast Marcin Paduch to fitoterapeuta, uzdrowiciel, zielarz, jasnowidz, a także osoba o niezwykłej pogodzie ducha.

Warsztaty "Piękne życie w praktyce" to nie tylko teoria, ale przede wszystkim... praktyka. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych medytacjach, ćwiczeniach i energetycznych przemianach. To wyjątkowa okazja, aby pod okiem doświadczonych przewodników wyruszyć w podróż do realizacji piękna życia i spełniania marzeń.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 700 zł. Zapisy są już otwarte, a wszystkie informacje można uzyskać kontaktując się z organizatorami pod numerem telefonu 794 058 142. Nie przegapcie wyjątkowej okazji, aby odkryć siłę w sobie i stworzyć życie, o jakim zawsze marzyliście!

Więcej informacji: kliknij i sprawdź.

Więcej o Izabeli Trędowicz i warsztatach przez nią organizowanych dowiecie się z audycji na antenie Radia Gdańsk:

  • Gdzie można odpocząć, zwolnić i poczuć dobrą energię? Na przykład w „Świecie Gdyni” - kliknij i sprawdź.
  • Wykorzystaj kobiecą supermoc. W Gdyni odbywają się wyjątkowe wykłady - kliknij i sprawdź.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%