Zamknij

Czym zaskoczy użytkowników iPhone 15 Pro?

14:01, 25.09.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:02, 25.09.2023
Skomentuj materiały partnera materiały partnera

Smartfony od Apple nie potrzebują reklamy, ponieważ użytkownicy tych urządzeń doskonale wiedzą, że z każdą kolejną serią firma z Cupertino robi kolejny krok w stronę stworzenia idealnego telefonu. Nowy iPhone 15 Pro tylko to potwierdza, co widać już po jego wyjątkowo lekkiej, a zarazem trwałej obudowie wykonanej z tytanu o klasie lotniczej.

  1. Nowy smartfon Apple w wersji Pro
  2. Gdzie można kupić iPhone 15 Pro?
  3. iPhone 15 Pro Max z technologią ProMotion

Tytan naturalny w połączeniu z zaokrąglonymi krawędziami sprawia, że zarówno wariant Pro, jak i iPhone 15 Pro Max wyróżniają się najbardziej eleganckim designem ze wszystkich smartfonów, które są obecnie dostępne w sprzedaży. Zastosowanie tego materiału to jednak tylko jedna z wielu nowości, o których warto wiedzieć, jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem smartfona od Apple z serii Pro. W dalszej części artykułu znajdziesz omówienie pozostałych najważniejszych zmian, co pozwoli Ci podjąć decyzję o ewentualnym zakupie.

Nowy smartfon Apple w wersji Pro

Już pierwszy iPhone udowodnił, że Apple nie zamierza kopiować rozwiązania stosowanych przez inne firmy, tylko wytyczać nowe trendy. Trzeba przyznać, że iPhone 15 Pro zasługuje na tytuł godziwego następcy tego przełomowego smartfona. Jedną z ciekawych nowości jest przycisk aktywności (action button), którego działanie użytkownik może skonfigurować zgodnie ze swoimi preferencjami. Udoskonalono również działanie Dynamic Island, dzięki czemu korzystanie z iPhone'a 15 Pro jest jeszcze wygodniejsze.

Gdzie można kupić iPhone 15 Pro?

Zainteresowanie nowymi smartfonami od Apple jest ogromne, co starają się wykorzystać niektórzy sprzedawcy i przez to podnoszą ceny telefonów. Najlepiej więc skorzystać z oferty sprawdzonego sklepu, w którym iPhone 15 Pro oraz etui iPhone 15 dostępne są w atrakcyjnych cenach. Na stronie można znaleźć również wiele przydatnych akcesoriów kompatybilnych z produktami Apple.

iPhone 15 Pro Max z technologią ProMotion

Niegasnący wyświetlacz z technologią ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania sprawia, że modele Pro i iPhone 15 zachwycają jakością wyświetlanego obrazu. Podobnie jest z prezentowaniem zrobionych nim zdjęć, szczególnie że główny obiektyw pozwala uzyskać doskonałą jakość nawet przy słabym oświetleniu. Niezależnie jednak od tego, czy chodzi o modele Pro, czy o jeszcze wydajniejsze Pro Max, warto pamiętać o zakupie dobrego etui. Przykładowe modele można znaleźć w zakładce etui iPhone 15 Pro, gdzie dostępne są wyłącznie wysokiej jakości produkty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%