Zamknij

Jakie dekoracje okienne są najlepsze do salonu?

21:52, 14.03.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 21:52, 14.03.2023
Skomentuj materiały partnera materiały partnera

Jakie dekoracje okienne są najlepsze do salonu?

Odpowiednio dopasowane dekoracje okien pozwalają nam zapewnić komfort w naszym mieszkaniu. Nawet najmniejszy szczegół może sprawiać, że będziemy się czuli o wiele lepiej pośród naszych czterech ścian i dlatego właśnie szczególną uwagę powinniśmy poświęcić dekoracjom oraz innym dodatkom, które pozwolą nam na upiększenie miejsca, w którym mamy spędzać większość naszego czasu w domu.

Jak ewoluuje rynek dekoracji okiennych, czyli co jest obecnie modne?

Chociaż słowo moda bardzo często kojarzy nam się z ubiorem, to w obecnych czasach każdy z przedmiotów ma swego rodzaju modę, która zmienia się wraz z czasem. Nie inaczej jest w przypadku dekoracji okiennych, ponieważ te również mają swoją własną modę, która zmienia się sezonowo. Popularne dawniej firany lub zasłony obecnie wypierane są na rzecz wewnętrznych okiennic, które znane są pod nazwą shuttersy. Na pierwszy rzut oka wyglądają one jak klasyczne okiennice, jednak mają one jedną, bardzo kluczową różnicę, a jest nią mianowicie sposób otwarcia. Zwykłe okiennice otwierały się na zewnątrz, a shuttersy na okno działają jako wewnętrzne okiennice.

 

Ewolucja okiennic przynosi wiele korzyści, które są naprawdę praktycznymi rozwiązaniami. W zimniejsze lub deszczowe dni bardzo rzadko chcemy otwierać nasze okna i właśnie dlatego shuttersy, które otwierają się wewnątrz pomieszczenia, są bardzo wygodne. Co więcej, ten rodzaj okiennic pozwala na dowolne dopasowanie zarówno pod względem materiału, z którego zostaną one wykonane, jak i koloru, w którym zostaną wykończone. Właśnie dlatego produktem końcowym są świetnie wpasowujące się do naszego salonu shuttersy na okno, które w idealny sposób zadbają o nadanie charakteru pomieszczenia bez nadmiernego przykuwania uwagi.

Czy shuttersy pasują do każdego rodzaju okien?

W niektórych przypadkach bardzo zależy nam na skorzystaniu z danego rozwiązania, jednak problem pojawia się wtedy, gdy chcemy zastosować je w swoim własnym domu. W przypadku produktu, jakim są shuttersy na okno nie powinniśmy natrafić jednak na takie komplikacje, ponieważ są one tworzone w różnych wymiarach oraz kształtach, dzięki czemu są to okiennice niezwykle uniwersalne, które stosować możemy w oknach każdego rodzaju. Shuttersy potrafią wystąpić w prostokątnym lub kwadratowym kształcie, dlatego niezależnie od wymiarów powinniśmy znaleźć wewnętrzne okiennice dopasowane dla naszego okna.

Najlepsze dekoracje okienne do salonu prosto od Ardeko!

W poszukiwaniu inspiracji bardzo często sięgamy po fora internetowe, które potrafią nas zasypać pomysłami na dekoracje okienne, którymi możemy wykończyć pomieszczenia w naszym domu. Z pomocą przychodzi nam również sklep stacjonarny w Warszawie Ardeko, a raczej jego strona internetowa, na której znajdziemy przykładowe zastosowania oraz inspiracje. Zdecydowaną zaletą sięgnięcia po stronę Ardeko jest jednak dostępność produktów. Szukając inspiracji w sieci, bardzo często natrafimy na produkt, który wygląda świetnie, jednak problemem jest znalezienie go w jakimkolwiek sklepie.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%