Zamknij

Stado dzików przebiegło przez plażę w Gdyni! Strach wśród świadków zdarzenia [WIDEO]

20:11, 28.05.2023 . Aktualizacja: 08:26, 29.05.2023
Skomentuj Wideo Daily shorts Poland / klata z filmu Wideo Daily shorts Poland / klata z filmu

Do niecodziennej sytuacji doszło na plaży w Gdyni. Stado wystraszonych dzików przebiegło wśród ludzi, budząc przerażenie, szczególnie wśród dzieci. Zwierzęta wywołały zamieszanie w bardzo popularnym i chętnie uczęszczanym miejscu, obok dużego placu zabaw.

Dziki są już stałymi bywalcami Trójmiasta. Co kilka dni pojawia się jakiś nowy film lub zdjęcie przedstawiające te zwierzęta. Sytuacja na plaży wzbudziła jednak bardzo duże emocje i podzieliła komentujących. Wiele osób domaga się radykalnych działań, inni widzą systemowy problem zwierząt wypchniętych przez cywilizację ze swoich terenów. Na pewno warto pochylić się nad kontrowersyjnym tematem, szczególnie w teraz, w okresie około letnim, kiedy takie sytuacje mogą doprowadzić do tragedii. 

Kilka dni temu pojawił się w internecie inny niecodzienny film, na którym widzimy, jak stado dzików maszeruje przez centrum miasta. 

Podobnie jest w Sopocie, zwierzęta pojawiają się w parkach, na plaży i blisko ludzi. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

SerioSerio

9 0

Stado rozszalałych dzików? Przerażeni świadkowie zdarzenia? A po co ten człowiek gonił te stado? Dobrze, że nikogo nie stratowały, bo miał by na sumieniu on, a nie dziki. A 'przerażeni świadkowie' byli na tyle przerażeni, że nagrywali te szopke zamiast zatrzymać tego człowieka. Ludzie, troche trzeba pomyśleć, zanim zrobi sie taką głupotę - ok ja też uważam, że dzik to jednak dziekie zwierzę i można sie wszystkiego po nim spodziewać, dlatego wystrzegam sie, omijam ale nie rozjuszam w ten sposób.... 21:58, 28.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%