Zamknij

Sopot: Koncerty wybitnego skrzypka przełożone! André Rieu zagra w Ergo Arenie w 2022 r.

13:12, 01.04.2021 | P.S
Skomentuj Fot. ERGOARENA - Youtube
REKLAMA

Ze względu na trwającą pandemię COVID-19, trasa koncertowa André Rieu Poland Tour zostaje ponownie przełożona. ERGO ARENA zaprasza na koncerty 10 i 11 czerwca 2022 r. Posiadacze biletów zarówno z roku 2020 jak i 2021 proszeni są o ich zachowanie – dotychczas zakupione będą uprawniały do wejścia na koncerty w nowych terminach.

Wiadomość od artysty: 

„Witajcie drodzy przyjaciele! Moja orkiestra i ja nie mogliśmy się doczekać powrotu do Polski w tym roku! Bardzo ubolewam więc nad tym, że z powodu trwającej pandemii zmuszeni jesteśmy ponownie przełożyć naszą trasę koncertową. Moje koncerty to dzielenie się miłością, śmiechem, śpiewem, zabawą… Dzielenie się radością z muzyki i wieczorne walcowanie RAZEM – nie osobno. Wasze bilety będą honorowane w nowych terminach, a kiedy to wszystko wreszcie się skończy, kiedy moja orkiestra, chór, soliści i ja wrócimy na scenę, obiecuję, że sprawimy, iż zapomnicie o wszystkich Waszych smutkach. Spędzimy szczęśliwe wieczory wypełnione muzyką! Z całego serca dziękuję za lojalność i cierpliwość, za bycie członkiem naszej wielkiej „Rodziny André-Rieu”. Kochani, bądźcie zdrowi i do zobaczenia w przyszłym roku! Dużo miłości dla Was, André!”

Skrzypek André Rieu sprawił, że miliony ludzi na całym świecie pokochały muzykę klasyczną i zaczęły tańczyć walca! Holender został niedawno najbardziej dochodowym artystą klasycznym w historii Billboard’s Boxscore. Jego koncerty są prawdziwą gratką dla widzów – zachwycają nie tylko muzyczne aranże lekkich klasyków, walców, muzyki filmowej i operowej, a także piosenek popowych wykonywanych przez Orkiestrę Johanna Straussa, ale też kostiumy artystów i efekty specjalne wyświetlane na wielkim ekranie.

Więcej informacji i wejściówki na nowe terminy znaleźć można na oficjalnej stronie André Rieu.

Ergo Arena

 
 
[ZT]8070[/ZT] 
 
 
(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%