Zamknij

Koncert dla Mieszkańców – Muzyczne pocztówki z Sopotu

13:40, 01.09.2023 . Aktualizacja: 13:40, 01.09.2023
Skomentuj Fot. materiały prasowe Opera Leśna Fot. materiały prasowe Opera Leśna

Prezydent Miasta Sopotu i Bałtycka Agencja Artystyczna BART zapraszają w piękny rejs na zakończenie obchodów 200-lecia kurortu Sopot. W niezwykłą podróż zabiorą nas artyści reprezentujący różne pokolenia i style muzyczne – ale których łączy wyjątkowa wrażliwość muzyczna i gorące uczucie do kurortu.

W niedzielę, 10 września o godzinie 18.00 wysłuchamy niezwykłych aranżacji znanych i cenionych szlagierów. Przed nami podróż poprzez utwory polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. „Sopockie Bolero”, „Parostatek”, „Już nie ma dzikich plaż” oraz utwory kojarzone z sopockim kurortem. Na scenie swoimi głosami zaczarują nas artyści reprezentujący różne pokolenia: Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Marek Piekarczyk, Magdalena Kumorek, Anna Rusowicz i Jan Emil Młynarski. Zagrają Polska Filharmonia Kameralna Sopot i Rebel Babel Ensemble pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego i Szymona Morusa.

Bilety można zakupić w kasie Opery Leśnej oraz punktach Sopockiej Organizacji Turystycznej lub przez internet: https://operalesna.pl/wydarzenia/.

Organizatorzy przygotowali pulę biletów, w specjalnej cenie 30 i 40 zł, dla posiadaczy Karty Sopockiej. Karta upoważnia do zakupu dwóch biletów w cenie promocyjnej. Pula zniżkowych biletów jest ograniczona.

Organizatorzy: Miasto Sopot i Bałtycka Agencja Artystyczna BART 

Patroni medialni: Trojmiasto.pl, Radio Pogoda, Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Partnerzy: Muzeum Sopotu, Visit Sopot, Karta Sopocka, Interticket, Tobilet

Partner motoryzacyjny: BMW Bawaria Motors Gdańsk

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

LogikLogik

3 1

Więc wyborczy Karnoczenki. 09:58, 02.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%