Zamknij

Paweł "Kadłub" Stankiewicz wystąpi w Sopocie! Przed nami koncert promujący nową płytę

12:00, 03.11.2022 .
Skomentuj Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Paweł "Kadłub" Stankiewicz - współpracował z tak różnymi artystami, jak m.in. Paweł Mykietyn, Michał Bajor, Krzysztof Warlikowski, Marek Piekarczyk, Magda Umer, Yugopolis, Natalia Sikora, Aurelia Luśnia czy Dorota Osińska. Gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny, aranżer. Tym razem w autorskiej odsłonie, z nową płytą, na której śpiewa stworzone przez siebie piosenki z towarzyszeniem barwnego zespołu multiinstrumentalistów. Artysta wystąpi przed trójmiejską publicznością już w najbliższą sobotę, 5 listopada, o godz. 19.00 w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie (Aleja Franciszka Mamuszki 2).

  • Paweł "Kadłub" Stankiewicz - śpiew, gitary, mandolina
  • Kornel Jasiński - gitara basowa, śpiew Sławek Kazulak - perkusja
  • Piotr Banaszek - instr. klawiszowe, mandolina, banjo, śpiew, gitara

O płycie:

"W poszukiwaniu (bez)sensu" to autorska propozycja wyrosła z nurtu singersongwriter, zakorzeniona w mocnym blues-rockowym graniu, bogato inkrustowana akustycznymi brzmieniami gitar, mandoliny czy banjo. Eklektyzm ten zdradzać może inspiracje takimi wykonawcami, jak Wojciech Waglewski czy Robert Plant. Ważnym elementem płyty są poruszające teksty, wyrażające niezgodę na kulturę upokarzania i przemocy, ale przede wszystkim poszukujące prawdy o człowieku w jego własnej relacji z samym sobą.

"Znakomita, mądra płyta" - Paweł Brzykcy, Teraz Rock

"...z powodzeniem łączy poetyckie spojrzenie na świat z wiernością rockowym korzeniom" - Szymon Babuchowski, Gość Niedzielny

Bilety

[ZT]14841[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%