Zamknij

Ogniwo Sopot powraca do rywalizacji! Zawodnicy i trener ze specjalnymi nagrodami

14:20, 20.02.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

27 i 28 lutego oraz 6 i 7 marca rozegrane zostaną zaległe kolejki Ekstraligi Rugby. Mecze odbędzie wtedy m.in. Ogniwo Sopot. Rugbysty plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Jeden z zaległych meczy zostanie rozegrany w sobotę, 27 lutego (16:00). Kolejny 6 marca, również o 16:00:

  • Ogniwo Sopot – Edach Budowlani Lublin (27.02.2021)
  • Ogniwo Sopot – Orkan Sochaczew (06.03.2021)

W okresie przerwy od rywalizacji Ogniwiacy zostali nagrodzeni na wydarzeniu GALA DEKADY POLSKIEGO RUGBY. Trenerem klubowym dekady wybrano Karola Czyża, natomiast w męskiej XV-ce znaleźli się Marcin Wilczuk, Stanisław Powała-Niedźwiecki i Piotr Zeszutek (oprócz nich także byli zawodnicy Ogniwa: Michał Krużycki i Grzegorz Szczepański).

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ EKSTRALIGI RUGBY

X kolejka 20/21.03.2021
Sparta Jarocin – Master Pharm Łódź
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot
Edach Budowlani Lublin – Pogoń Awenta Siedlce
Orkan Sochaczew – Juvenia Kraków
Lechia Gdańsk – Skra Warszawa

XI kolejka 27/28.03.2021
Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin
Skra Warszawa – Orkan Sochaczew
Juvenia Kraków – Edach Budowlani Lublin
Pogoń Awenta Siedlce – Arka Gdynia
Ogniwo Sopot – Master Pharm Łódź sobota godz. 16:00

XII kolejka 10/11.04.2021
Sparta Jarocin – Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź – Pogoń Awenta Siedlce
Arka Gdynia – Juvenia Kraków
Edach Budowlani Lublin – Skra Warszawa
Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk

XIII kolejka 1/2.05.2021
Orkan Sochaczew – Sparta Jarocin
Lechia Gdańsk – Edach Budowlani Lublin
Skra Warszawa – Arka Gdynia
Juvenia Kraków – Master Pharm Łódź
Pogoń Awenta Siedlce – Ogniwo Sopot

XIV kolejka 15/16.05.2021
Sparta Jarocin – Pogoń Awenta Siedlce
Ogniwo Sopot – Juvenia Kraków sobota godz. 16:00
Master Pharm Łódź – Skra Warszawa
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Edach Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew

XV kolejka 22/23.05.2021
Edach Budowlani Lublin – Sparta Jarocin
Orkan Sochaczew – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Master Pharm Łódź
Skra Warszawa – Ogniwo Sopot
Juvenia Kraków – Pogoń Awenta Siedlce

XVI kolejka 29/30.05.2021
Sparta Jarocin – Juvenia Kraków
Pogoń Awenta Siedlce – Skra Warszawa
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk sobota godz. 16:00
Master Pharm Łódź – Orkan Sochaczew
Arka Gdynia – Edach Budowlani Lublin

XVII kolejka 12/13.06.2021
Arka Gdynia – Sparta Jarocin
Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Łódź
Orkan Sochaczew – Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk – Pogoń Awenta Siedlce
Skra Warszawa – Juvenia Kraków

XVIII kolejka 19/20.06.2020
Sparta Jarocin – Skra Warszawa
Juvenia Kraków – Lechia Gdańsk
Pogoń Awenta Siedlce – Orkan Sochaczew
Edach Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź – Arka Gdynia

03.07.2021
Finał
mecz o III miejsce

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%