Zamknij

Koronawirus wśród zawodników Ogniwa Sopot: jeden zakażony, kilka osób na kwarantannie

09:41, 09.10.2020 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Z powodu wykrycia dziewięciu przypadków zakażeń wirusem SARS-Cov-2 wśród zawodników reprezentacji Polski w rugby, zaplanowany na 10 października mecz Polska – Ukraina został odwołany. Na zgrupowanie poprzedzające mecz, powołanie otrzymało ośmiu zawodników Ogniwa Sopot. U jednego z nich wykryto zakażenie. Pozostali odbywają 10-dniową kwarantannę.

Powołanie na mecz otrzymało siedmiu graczy.

Koronawirusa wykryto u jednego z zawodników. Pozostała szóstka, która otrzymała negatywne wyniki testu odbędzie kwarantannę. Będziemy przebywać w jednym mieszkaniu, w Sopocie. Poddajemy jej się sami, ze względu na nasze rodziny. Nikt nie dał nam żadnych wytycznych - informuje Piotr Zeszutek, kapitan Ogniwa Sopot.

Decyzją zarządu Polskiego Związku Rugby do 18 października zawieszone zostały wszelkie krajowe rozgrywki rugby z wyjątkiem turniejów dzieci i młodzieży (decyzja o organizacji należy do Okręgowych Związków Rugby). W związku z tym, w zaplanowanym terminie nie dojdzie do skutku mecz VIII kolejki Ekstraligi Rugby Ogniwo Sopot – Orkan Sochaczew, który miał się odbyć 17 października. 

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz