Zamknij

Top bukmacherzy w Polsce

09:09, 20.10.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 09:09, 20.10.2023

W Polsce w chwili obecnej w pełni legalnie świadczy swoje usługi ponad 20 firm bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że typerzy zachodzą w głowę, które podmioty są szczególnie warte uwagi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, specjalnie dla Was wybraliśmy trzech najlepszych buków internetowych w naszym kraju, kierując się opiniami typerów i rankingami bukmacherskimi.

Nieustanny rozwój branży zakładów wzajemnych sprawia, że na rynku bukmacherskim pojawia się coraz więcej podmiotów. Aktualnie w Polsce aż 24 firmy posiadają licencję Ministerstwa Finansów na w pełni legalne świadczenie swoich usług. Taki stan rzeczy z pewnością cieszy samych obstawiających, ponieważ naprawdę mają w czym wybierać. Które jednak z tych firm wypadają najlepiej? Aby odpowiedzieć na to pytanie, specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie trzech najlepszych bukmacherów.

1 miejsce: STS

Pierwsze miejsce w rankingu bukmacherskim (TU pełny ranking TOP10) zajął STS, a więc jeden z najstarszych i największy w kraju legalny bukmacher. Według nas wyróżnia go przede wszystkim niezwykle bogata oferta obejmująca zakłady główne i atrakcyjne podtypy zarówno na sporty najbardziej popularne, jak i te bardziej niszowe. W związku z tym na Waszych kuponach lądować mogą zakłady trzydrogowe na zwycięstwo w piłce nożnej, typy handicapowe na hokej na lodzie czy selekcje łączone na piłkę ręczną.

Ten katowicki organizator selekcji wzajemnych pochwalić się może również wysokimi kursami bukmacherskimi oraz częstymi akcjami promocyjnymi, w których wygrać można naprawdę spore pieniądze. Na korzyść tego podmiotu przemawia także doskonale działająca opcją cash-out oraz system bezpiecznych i szybkich wpłat i wypłat.

2 miejsce: Superbet

Drugie miejsce w naszym zestawieniu przypadło bukmacherowi Superbet. Co przemawia za takim wyborem? W szczególności świetnie prezentująca się zakładka z typami specjalnym - została ona tak przygotowana, że zostawia w daleko tyle większość konkurencji. Na uwagę u tego buka zasługuje również z pewnością doskonale skonfigurowany system promocji, w którym największą furorę robi akcja Super Przewaga i akcja Super Spin.

Na tak wysokie miejsce podmiotu kojarzonego m.in. ze Sławomirem Peszko mają również wpływ wyjątkowo niskie marże na e-sport, ale również w pełni funkcjonalna i bezawaryjna aplikacja na telefon. Wspomnieć tutaj także trzeba o wysokich współczynnikach bukmacherskich, które dopisywane są do wielu zakładów głównych, ale także całej gamy podtypów.

3 miejsce: Fortuna

Ostatnie miejsce na podium w naszym rankingu wywalczyła Fortuna. W głównej mierze jest to zasługa dobrze skrojonej propozycji, która obejmuje sporty od piłki nożnej i tenisa ziemnego, poprzez MMA, aż po lotki oraz wyścigi konne. Dzięki temu możecie być spokojni, ponieważ praktycznie w każdej chwili zdołacie przygotować niezwykle opłacalny kupon.  

Wymieniając plusy sponsora m.in. Legii Warszawa nie sposób pominąć wyjątkowo atrakcyjnych promocji na AKO oraz ekstra doładowanych kursów w Superofercie i Hicie Dnia. Całość domyka innowacyjna metoda zakładania konta gracza bez konieczności skanowania dowodu osobistego.

Oczywiście w Polsce nie brakuje również innych i wartościowych bukmacherów, którzy wg zestawień i rankingów cieszą się sympatią wielu graczy. W naszym odczuciu to właśnie wyżej wymieniona trójka prezentuje się najlepiej i to u jednego z tych operatorów zakładów wzajemnych założylibyśmy swoje konto.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%