Zamknij

Firma Dom & House z Sopotu z wyróżnieniem Diamenty Forbesa 2023

13:00, 12.06.2023 .
Skomentuj Fot. materiały prasowe firmy Dom & House Fot. materiały prasowe firmy Dom & House

Nagrody rozdano podczas uroczystej gali, która odbyła się w hotelu Radisson Blu Sopot. Dom & House to jedyna agencja nieruchomości w Trójmieście, która zdobyła to wyróżnienie.

Diamenty Forbesa – za co są przyznawane?

Diamenty Forbesa to coroczny ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, niezależnie od branży. Magazyn Forbes we współpracy z Dun & Bradstreet Poland ocenia przedsiębiorstwa na podstawie raportów do KRS. Analitycy, stosując metodę szwajcarską, biorą pod uwagę kilka czynników:

  • Wzrost wartości firmy w ciągu ostatnich trzech lat
  • Wysoką wiarygodność i niskie ryzyko współpracy
  • Bieżącą płynność finansową
  • Terminowe płatności kontrahentom

Dom & House – agencja nieruchomości z Sopotu dobrze kojarzona na lokalnym rynku

Zaczynali jako klasyczna agencja nieruchomości – w jednym biurze w Sopocie, z kilkoma pracownikami. Wieloletnie doświadczenie założycieli sprawiło, że marka Dom & House szybko zaczęła dobrze kojarzyć się na lokalnym rynku. W efekcie powstały 3 nowe oddziały w Gdańsku oraz biuro w Warszawie. Są wierni Sopotowi od 15 lat – siedzibę firmy oraz główne biuro znajdziemy w Sopocie, przy ul. 3 Maja.
 
 

W rankingu trójmiejskich agencji nieruchomości, tworzonym na podstawie opinii klientów w serwisie trójmiasto.pl, Dom & House zajmuje pierwszą pozycję. Obecnie firmę reprezentuje kilkudziesięciu doświadczonych agentów, a klientów i transakcji szybko przybywa z roku na rok, co potwierdziło się w analizach Forbesa.

Poza sprzedażą i wynajmem długoterminowym nieruchomości, Dom & House zajmuje się obsługą najmu krótkoterminowego apartamentów zlokalizowanych w centrum Sopotu, Gdańska i Gdyni. Obecnie oferują ich ponad 300, przyjmując 40 000 gości rocznie.

Co dla Dom & House oznaczają przyznane Diamenty Forbesa?

"Wyróżnienie otrzymaliśmy na podstawie oceny 3 ostatnich lat działalności. Te 3 lata były trudne dla całej gospodarki. Dla branży nieruchomości kryzysy gospodarcze to także burzliwe momenty. Tym bardziej jesteśmy dumni, że w tak trudnym czasie wypracowaliśmy tak widoczny progres. To potwierdza nasze doświadczenie w kryzysowych sytuacjach. Doskonale znamy rynek i jesteśmy na bieżąco ze zmianami, które w nim zachodzą. Zaczynaliśmy działalność w 2008 roku, czyli w momencie wielkiego kryzysu. Za nami również doświadczenie zamrożenia rynku na początku pandemii, a następnie szybkiego wzrostu cen i liczby sprzedawanych nieruchomości. To sytuacje, w których wszyscy w napięciu zadawali sobie pytania: Sprzedać czy poczekać? Kupić teraz czy liczyć, że „bańka” pęknie i ceny będą niższe? Z obu sytuacji wyszliśmy zwycięsko, a wraz z nami Sprzedający, którzy powierzyli nam sprzedaż swoich nieruchomości. Podstawami sukcesu były doświadczenie i uważne obserwowanie rynku, dzięki którym podejmujemy trafne decyzje. Klienci nam za to dziękują” – mówi Krzysztof Aranowski, współwłaściciel Dom & House.

Ten biznes to ludzie

„Zakup nieruchomości to często realizacja jednego z największych marzeń w życiu, a jednocześnie olbrzymi stres związany z wydaniem oszczędności lub wzięciem kredytu na 20-30 lat. Z drugiej strony mamy Sprzedającego, dla którego ten dom czy mieszkanie mają ogromną wartość sentymentalną. Jego celem jest znalezienie kupca, który tę nieruchomość doceni. W wielu przypadkach strony sprzedająca i kupująca w trakcie bezpośrednich negocjacji mogłyby się po prostu nie dogadać. Te emocje są na tyle silne, że przydaje się profesjonalny, doświadczony negocjator, który umie takim procesem moderować. I to jest właśnie rola pośrednika nieruchomości. Nasz zespół to doświadczeni Agenci, którzy w sposób spokojny i łagodny potrafią te negocjacje prowadzić i oczekiwać kolejnego sukcesu” – mówi Janusz Tomczak, współwłaściciel Dom & House.

[ZT]17510[/ZT] 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

AlexAlex

5 8

Sopot górą! :) 16:00, 12.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

były klientbyły klient

6 1

Odradzam. 17:28, 12.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czy dobrze rozumiem?Czy dobrze rozumiem?

6 0

Diamenty Forbesa wydawanego przez Ringier Axel Springer, czyli nagrody dla mistrzów strzyżenia polskich łosi i jeleni.
Uważajcie na siebie, bo możecie skończyć ogoleni. 18:27, 12.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

to się to się

1 0

kupuje. Taka 'nagroda' kosztuje wedle cennika kilka tysi. Każdy może sobie to kupić 09:58, 13.06.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Taaa...Taaa...

0 1

Takie diamenty to sobie można kupić w każdym sklepie z diamentami. Pokaż ten cennik. 14:18, 13.06.2023


0%