Zamknij

Deweloper INDAI z Trójmiasta. Tradycja i nowoczesność w prestiżowym wydaniu

11:16, 24.05.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13:22, 07.11.2022
Skomentuj Deweloper INDAI inwestycja Kamienice Kołłątaja Gdańsk Wrzeszcz Deweloper INDAI inwestycja Kamienice Kołłątaja Gdańsk Wrzeszcz

Kto z nas nie chciałby żyć w miejscu, które nie tylko ma swoją historyczną tożsamość, ale nie brakuje mu przy tym nowoczesnych i wygodnych rozwiązań? Wyobraźmy sobie, że byłaby to przestrzeń pełna różnorodnej zieleni, wykończona przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a przy tym taka, która przyjaźnie komponowałby się z otoczeniem. Byłoby to miejsce, w którym chce się żyć i do którego chce się wracać. Takie dzięki któremu Trójmiasto byłoby jeszcze bardziej wyjątkowe. Tworzenie właśnie takich miejsc jest misją przyświecającą działalności firmy deweloperskiej INDAI.

Idea? Kameralnie i nowocześnie

INDAI to firma z branży nieruchomości. Siedziba dewelopera obecnie mieści się w Sopocie przy Alei Niepodległości 645b. Firma w swoich działaniach koncentruje się na realizacji kameralnych, nowoczesnych inwestycji w prestiżowych lokalizacjach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Są to przedsięwzięcia wykonywane we współpracy z najlepszymi projektantami i doświadczonymi wykonawcami, czego przykładem mogą być m.in. niedawno wybudowane "Kamienice H. Kołłątaja" w Gdańsku Wrzeszczu. 

INDAI dokłada wszelkich starań, aby były one nie tylko atrakcyjne, ale także podnosiły wartość estetyczną przestrzeni miejskiej. Z tego powodu firma przykłada dużą uwagę do detali architektonicznych i zastosowania materiałów najwyższej jakości przy realizacji mieszkań klasy premium.
Apartamenty na sprzedaż Gdańsk Wrzeszcz INDAI - zieleń Kamienice Kołłątaja

Niemniej ważna jest również zieleń. Stosowane przez INDAI przemyślane nasadzenia mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu czynników stresotwórczych występujących w mieście, ograniczają uciążliwy hałas, jak również obniżają temperaturę. Ponadto zieleń spełnia szereg funkcji: wpływa na zdrowie mieszkańców, wytwarzając korzystny mikroklimat poprzez nawilżanie powietrza, pochłania znajdujące się w atmosferze zanieczyszczenia oraz poprawia stan gleby, a w mieście – co istotne - niweluje „wyspy ciepła”. Zagospodarowanie terenów zielonych przy „Kamienicach Kołłątaja” jest pięknym domknięciem całego projektu. Aranżacja specjalnie dobranej zieleni ma na celu podkreślenie charakteru nieruchomości i stworzenie dla mieszkańców wyjątkowego otoczenia, które cieszy i z którego można być dumnym.

Deweloper INDAI - trójmiejskie inwestycje

INDAI to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska w Trójmieście. W ciągu najbliższych kilku lat deweloper planuje zbudować mocną pozycję na rynku nieruchomości, koncentrując się na segmencie mieszkań PREMIUM i apartamentów o wysokim standardzie, w prestiżowych lokalizacjach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Firma stawia sobie za cel realizację projektów, które ze względu na pożądaną i docenianą lokalizację, niepowtarzalną, wyróżniającą się architekturę i wysoką jakość wykonania będą atrakcyjną ofertą dla poszukujących wyjątkowych nieruchomości.

Realizacji inwestycji prowadzonych przez INDAI nie przeszkodziła nawet pandemia COVID-19. Kiedy na początku 2020 roku koronawirus wstrząsnął polską gospodarką i życiem społecznym, firma konsekwentnie realizowała swoje cele, śmiało mierząc się z nowymi wyzwaniami. Dzięki temu "Kamienice H. Kołłątaja" zostały wybudowane we wcześniej założonym terminie, a nowe mieszkania zostały już przekazane nabywcom. Zaledwie kilka z nich nadal pozostaje w ofercie, oczekując na osoby zainteresowane zakupem. Sytuacja ta udowadnia, jak bardzo firma dba o to, aby być symbolem wysokiej jakości, wiarygodności i bezpieczeństwa.

  Kamienice Kołłątaja Gdańsk Wrzeszcz INDAI - widok z tarasu

Jak działa INDAI?

INDAI współpracuje z najlepszymi projektantami i doświadczonymi wykonawcami. Oprócz tego jednym z największych atutów INDAI jest profesjonalna i wyspecjalizowana kadra menadżerów z zakresu sprzedaży i marketingu oraz zespół wykwalifikowanych inżynierów.

Tworząc nowe projekty mieszkaniowe INDAI kieruje się zawsze jednym celem – chęcią stworzenia miejsc codziennego życia, które będą przyjazne i bliskie potrzebom mieszkańców. Każdy kolejny projekt INDAI będzie odpowiedzią na poszukiwane trendy, zgodne z sugestiami klientów.

Sprawna realizacja inwestycji w INDAI opiera się na dobrej współpracy wszystkich działów firmy. Proces ten dzieli się na etapy:

  • poszukiwania i analizy potencjału działki, podlegający pod dział przygotowania inwestycji oraz marketingu i sprzedaży,
  • gromadzenia dokumentacji i budowy, którą zajmuje się pion inżynieryjno-techniczny
  • oraz sprzedaży i obsługi inwestycji do czasu założenia wspólnoty, będące w kompetencjach działu sprzedaży i obsługi klienta.

Współpraca profesjonalnych zespołów pracowników odpowiedzialnych za projekt gwarantuje INDAI bezpieczeństwo od zakupu działki poprzez sprawne przeprowadzenie procesu projektowania i realizacji inwestycji. INDAI jest transparentny, respektuje wszelkie przepisy, w tym "Ustawę Deweloperską" - akt prawny regulujący obowiązki deweloperów przy sprzedaży mieszkań, tym samym zapewniając klientom bezpieczny zakup lokali mieszkalnych lub domów.

Tylko sprawdzeni wykonawcy

INDAI realizację inwestycji powierza wyłącznie doświadczonym firmom wykonawczym, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom firmy. Dokonując wyboru Generalnego Wykonawcy INDAI dokonuje gruntownego audytu wytypowanej firmy, polegający na:

  • ocenie jakości i terminowości wykonywanych prac na inwestycjach realizowanych przez Generalnego Wykonawcę
  • kontroli organizacji placu budowy, respektowaniu zasad bhp 
  • analizie opinii na rynku budowlanym: użytkowników mieszkań, innych Inwestorów 
  • sprawdzeniu kwalifikacji, doświadczenia kadry zarządzającej budową, w tym podwykonawców

Dokonania i plany na przyszłość

Obecnie deweloper INDAI ma jeszcze w swojej ofercie mieszkania premium zlokalizowane w "Kamienicach H. Kołłątaja" w Gdańsku Wrzeszczu. To efekt oryginalnej i wyjątkowej inwestycji, która była tu prowadzona od końca 2019 roku.

„Kamienice H. Kołłątaja” to dwa kameralne budynki, połączone nowoczesną halą garażową. Ich architektura pozytywnie wpisała się w urbanistkę tego miejsca. Inwestycja została zaprojektowana z poszanowaniem historycznego kontekstu otoczenia Górnego Wrzeszcza i zabytkowego sąsiedztwa przedwojennych kamienic. „Kamienice H. Kołłątaja” wzbogaciły niedawno zapomniany fragment dzielnicy. Porządkując go, tworząc kameralną zabudowę, zniwelowane zostały niebezpieczne zakamarki.

Jak przekonuje deweloper, inwestycja wyróżnia się oryginalnością i trafnością rozwiązań architektoniczno-konstrukcyjnych, nowatorskim podejściem do przestrzeni wspólnej, czego przykładem jest projekt „Kieszonkowy ogród”. Wśród atutów tego miejsca warto również wymienić wysoką jakość i innowacyjność projektu aranżacji części wspólnych, w tym ekologicznego projektu terenów rekreacyjnych z poidełkiem dla ptaków. Część usługowa inwestycji, którą stanowi niezależny od części mieszkalnej - Aparthotel, jest okazją do stworzenia kolejnych, dodatkowych miejsc pracy we Wrzeszczu. Inwestycja wyróżnia się również nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, a jej budowa była prowadzona według najwyższych standardów ustanowionych dla procesów inwestycyjnych.

Na tym jednak działania firmy się nie kończą. Z myślą o przyszłych inwestycjach na terenie Trójmiasta zespól INDAI koncentruje się na wyszukiwaniu gruntów w unikalnych lokalizacjach. Bank gruntów posłuży w przyszłości do realizacji kolejnych odważnych inwestycji.

Kamienice H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu docenione nagrodą „Budowy roku”

Inwestycje dewelopera INDAI nie pierwszy raz zostały docenione przez ekspertów z branży budownictwa. Tym razem wyróżniono Kamienice H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu w konkursie „Budowa roku” w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki o wartości do 20 mln zł”. Wszystko dzięki dbałości o detale, wysokiej jakości materiałów budowlanych i profesjonalnemu podejściu firmy. 

„Budowa roku” nagrodą za wybitne osiągnięcia w budownictwie

„Budowa roku” to konkurs, który odbywa się już od dziesiątek lat. XXXII edycja wyłoniła najlepsze firmy, deweloperów i samorządy terytorialne budujące nieruchomości na terenie całej Polski. Przegląd osiągnięć w branży budowlanej organizuje Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, który komentuje wydarzenie w ten sposób: 

„Nagrodzone obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.”

Opinie o INDAI

Według opinii publikowanych w serwisie Google Indai może pochwalić się średnią ocen wynoszącą 4,6 na 5. Dotychczasowi klienci chwalili jakość usług i tempo ich realizacji. Wśród atutów firmy wymieniano także rzeczowe udzielanie informacji, profesjonalizm i miłą atmosferę podczas rozmów z pracownikami.

"Bardzo miła obsługa, błyskawiczny kontakt".

"Świetny kontakt, miła atmosfera, współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Panie bardzo szybko i konkretnie odpowiadały na wszystkie moje pytania. Polecam bardzo mocno!"

"Wszystko profesjonalnie".

Kontakt

INDAI

Adres: Aleja Niepodległości 645B, 81-855 Sopot

Godziny: 9.00-17.00 (pn.-pt.)

Telefon: 58 573 34 00

Strona internetowa: www.indai.pl

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%