Zamknij

Nowe apartamentowce na ul. Reja. Jak będą wyglądały?

16:10, 04.08.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Budowa nowej inwestycji AB Investor rozpocznie się jesienią tego roku. Osiedle o nazwie "Flora & Fauna" składa się z dwóch kameralnych apartamentów, po 5 kondygnacji każdy. Na lokalizację inwestycji wybrano ul. Reja, koło stawu i banku Pekao SA.

Informacja od dewelopera: Z ostatnich pięter rozciągać się będzie widok na Zatokę Gdańską. Budynki będą świetnie skomunikowane, bo w odległości około 200 metrów od Alei Niepodległości. Jednocześnie odległość ta zapewni niezbędny bufor od ruchliwej arterii łączącej całe Trójmiasto zapewniając codzienny komfort funkcjonowania. Dopełnieniem będzie nietuzinkowa architektura – elewacja ze szlachetnego materiału, szerokie balkony oraz okna do ziemi.

 

Według dewelopera głównym atutem apartamentów będzie bliskość terenów rekreacyjnych (staw, park, siłownia "pod chmurką", plac zabaw dla dzieci), a także Dolina Świemirowska wraz z lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesna architektura, połączenie z naturą i jednoczesna bliskość do centrum miasta mają zachęcić do zakupu. Ceny mieszkań wahają się od 703 340 zł brutto za około 50m kw., do 2 604 140 zł brutto za 146 m kw

Lista dostępnych apartamentów dostępna jest TUTAJ.

 

Źródło zdjęć AB Investor/https://www.abinwestor.pl/fauna-flora/

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

TurulTurul

4 1

Boże, cóż za dziwaczny twór ;P 07:06, 06.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mlawamlawa

2 1

zobaczmy jak to będzie wygladac w realu.. 15:25, 06.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone