Zamknij

Mera Spa Golf Cup z olbrzymim sukcesem! W turnieju wzięło udział aż 147 zawodników [FOTO]

10:55, 14.07.2023 . Aktualizacja: 10:55, 14.07.2023
Skomentuj Materiały prasowe. Fot. BizzBuzz.pl Materiały prasowe. Fot. BizzBuzz.pl

W sobotę, 8 lipca 2023 roku, odbyła się druga edycja turnieju Mera Spa Golf Cup. Po sukcesie pierwszej edycji w 2022 roku, organizatorzy zdecydowali się na kolejne spotkanie golfistów, które okazało się być równie spektakularne i przyciągnęło liczne grono uczestników. W turnieju wzięło udział aż 147 zawodników, którzy stanęli do rywalizacji w położonym niedaleko Trójmiasta klubie Tokary Golf Club. Mera Spa Golf Cup był jednak nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również niezapomnianym doświadczeniem łączącym relacje biznesowe, modę, sztukę i działalność charytatywną.

Materiały prasowe. Fot. Grzegorz Pachla

Turniej podzielono na dwie części. Pierwsza była skierowana do zawodowych golfistów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, podczas gdy druga część była przeznaczona dla osób początkujących i tych, które nigdy nie miały wcześniej do czynienia z golfem. Pula nagród w turnieju głównym wyniosła ponad 60 tys. zł. Warto przy tym podkreślić, że turniej miał również niemałe znaczenie dla popularyzacji tej dyscypliny. Podczas pikniku przeszło 120 osób stawiało swoje pierwsze kroki w tym sporcie pod okiem Guzowski Golf Academy.

Materiały prasowe. Fot. Grzegorz Pachla

  

Turniej Mera Spa Golf Cup organizowany był przez Mera Spa z hotelu Sopot Marriott Resort & Spa oraz Tokary Golf Club, przy wsparciu lokalnych firm. W kategorii Stroke Play Brutto Mężczyzn pierwsze miejsce zajął Tymoteusz Jankowski, drugie - Janusz Krella, a trzecie - Mariusz Krużyński. Wśród kobiet zwyciężyła Marta Ciesiołkiewicz, na drugim miejscu znalazła się Oksana Wojtkiewicz, a trzecie miejsce zajęła Barbara Bobińska.

Materiały prasowe. Fot. BizzBuzz.pl

W kategorii Stableford Netto Mężczyzn triumfował Dmitrij Gabczenko, a na drugim i trzecim miejscu znaleźli się kolejno Michał Cegielski i Zbigniew Urbanek. Wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła Roksana Yusufali, drugie - Jolanta Hermann, a trzecie - Karolina Markiewicz. Karolina Markiewicz została również uhonorowana wyjątkową nagrodą "Hole in One" za trafienie do dołka w jednym uderzeniu.

Materiały prasowe. Fot. Grzegorz Pachla

W trakcie Mera Spa Golf Cup zawodnicy mieli okazję nie tylko rywalizować na polu golfowym, a również korzystali z różnych dodatkowych atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia.

Nie tylko golf

Materiały prasowe. Fot. Grzegorz Pachla

Na terenie pikniku znajdowały się punkty usługowe i gastronomiczne. Goście mogli skorzystać ze stoiska z produktami przeciwsłonecznymi marki Maria Galland Paris oraz z dwóch barów: C.H. Mumm oraz Chivas Regal. Restauracja Kulinarna Ukraina serwowała mrożoną kawę i lemoniadę, które cieszyły się dużą popularnością wśród gości.

Materiały prasowe. Fot. Grzegorz Pachla

Na terenie wydarzenia znalazły się też liczne stoiska prezentujące sztukę, modę i inne atrakcje. Galery one Art zaprezentowała wystawę obrazów golfowych Alicji Walczak, a firma Brendler Jewellery pokazała swoją piękną biżuterię. Na chętnych czekało również stanowisko KM Optyk Straszyn oraz prezentacje mody golfowej przygotowane przez Epic Golf i SIMulator Golf. Projekt Kwiaty zachwycił zaś gości swoimi kreacjami florystycznymi. Na fanów motoryzacji czekały natomiast BMW XM, BMW X7, BMW serii 4 Cabrio przygotowane przez Bawaria Motors Gdańsk, przy czym to ostatnie można było wygrać na weekend!

Materiały prasowe. Fot. Grzegorz Pachla

Czy wiesz, że...?

  • BMW XM jest najmocniejszym SUV-em marki BMW, jego moc wynosi 653 km. Napędzany jest silnikiem hybrydowym plug-in. Cena tego modelu zaczyna się od: 950.000,00 PLN.
     
  • BMW X7 jest największym spośród wszystkich modeli marki BMW. Pomieści, aż 7 osób. Natomiast przy złożonych siedzeniach ukazuje się pojemny bagażnik o pojemności 750 litrów. Cena początkowa tego modelu zaczyna się od: 492.500,00 PLN.
     
  • BMW serii 4 Cabrio wyraża swoją elegancję i sportowy styl jednocześnie. Pozwala na niezapomniane wrażenia z jazdy bez dachu dla 4 osób. Jest to model, który pozwala poczuć wolność oraz radość z jazdy. Jego cena startowa zaczyna się od: 247.500,00 PLN.

 

Wszystkie powyższe modele BMW są dostępne do jazd testowych u gdańskiego dealera Bawaria Motors, który ma swoją siedzibę przy Alei Grunwaldzkiej 195.

Organizacyjny sukces

Materiały prasowe. Fot. BizzBuzz.pl

Pomysłodawca i organizator turnieju opowiedział nam o swoich wrażeniach dotyczących imprezy, która odbyła się w ostatni weekend.

– Moim zdaniem tegoroczna edycja Mera Spa Golf Cup zakończyła się olbrzymim sukcesem. Widać to było po frekwencji wśród zawodników jak i uczestników pikniku. Pogoda nas nie zawiodła, a uśmiechy nie schodziły z twarzy. Gratulacje dla Tokary Golf Club za doskonale przygotowane pole, które sprawiło że sportowa rywalizacja po raz kolejny osiągnęła wysoki poziom. Popularność turnieju rośnie i moim staje się on powoli jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu golfowym Trójmiasta - przekonuje Krzysztof Szkarłat, Manager Mera Spa.

[ZT]17943[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%