Zamknij

Przed nami warsztaty Jogi z Porsche Centrum Sopot i Joyinme

12:20, 18.02.2022 | P.S.
Skomentuj Fot. materiały prasowe
REKLAMA

Drugiego kwietnia odbędą się warsztaty jogi organizowane przez Porsche Centrum Sopot. Ich uczestnicy spotkają się domku jogi w hotelu Radisson Blu Sopot, gdzie wspólnie będą praktykowali ćwiczenia odpowiadające na potrzeby ciała i umysłu. Podczas wydarzenia przy budynku zostanie wystawione Porsche Taycan, pierwszy w historii Porsche samochód elektryczny zbudowany całkowicie od podstaw.

Udział w wydarzeniu będzie możliwy tylko za zaproszeniem. Jak informują organizatorzy, zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach - rannej i popołudniowej.

- Podczas warsztatów uczestnicy poznają siłę oddechu w technikach medytacji i jogi, nauczą się, jak panować nad ciałem i umysłem poprzez oddech, odbędą godzinne rozgrzewające praktyczne zajęcia jogi, a na koniec nauczą się techniki głębokiej relaksacji zwanej Jogą Nidrą - przekonują przedstawiciele Porsche Centrum Sopot.

Partnerem wydarzenia jest firma Joyinme, oferująca maty i akcesoria do jogi, sensoryczne ubrania do ćwiczeń, komfortowe ubrania na co dzień zdobione afirmacjami oraz naturalne kadzidła i świece.

Polecane : Hotele SPA Sopot 

[ZT]10864[/ZT]

(P.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%