Zamknij
REKLAMA

"Będziemy musieli oddzielić się od zmodyfikowanych istot". Strażnicy Wolności przyjechali do Sopotu

11:34, 25.07.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

W Sopocie odbyła się pikieta grupy Strażnicy Wolności. Zgromadzeni nawoływali do walki z "nieistniejącą pandemią" oraz "eksperymentem medycznym", czyli szczepieniami.

Gościem specjalnym wydarzenie była Hanna Kazahari. Wiele materiałów zamieszczonych przez nią w sieci już nie zobaczymy, ze względu na usunięcie z powodu naruszeń. Mieszkająca na co dzień w Tokio kobieta przyznaje, że koronawirus nie istnieje. Twierdzi m.in., że światowy rząd modyfikuje anteny 5G, które zmieniają tlen. W wystąpieniach porusza m.in. tematykę Qanon, opresji Obcych oraz "gadów".

W tej chwili mamy równość światową. Żyjemy w jednym wielkim kołchozie światowym. Wszystko się wyrównało, jeśli chodzi o reakcję ludzi na dezinformację i depopulację - mówiła 24 lipca Hanna Kazahari. - [...] Eksperymentalne preparaty medyczne, które mają modyfikować naszą genetykę, skutecznie działają. Będziemy musieli, jako wolni ludzie, odseparowywać się od tych genetycznie zmodyfikowanych istot. [...] Te istoty w przeciągu dwóch lat dokonają swojego żywota, ta modyfikacja nie posłuży im długo. My musimy iść na przetrwanie, bo my to przetrwamy.

Strażnicy Wolności spotkali się w Sopocie 24 lipca o 12:00. Pikieta odbyła się w Parku im. Lecha i Marii Kaczyńskich. Zgromadzenie obserwowali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Sopocie oraz Straży Miejskiej. Na miejscu zgromadziło się około 100-150 osób.

Strażnicy Wolności zasłynęli organizacją wielu wydarzeń antycovidowych. Wśród głoszonych haseł znalazły się nawoływania do ściągnięcia maseczek, nieuczestniczenia w programie szczepień (nazywanym eksperymentem medycznym), wyłączenia telewizorów oraz niepozostawania w domu. W sieci dostępny jest ich manifest:

Od ponad roku, jako grupa Wolnych Ludzi, walczymy z tym co wyprawiają rząd w Polsce i rządy na świecie w związku z mniemaną pandemią.

 

Organizujemy protesty, marsze i demonstracje, piszemy petycje i wreszcie tworzymy niezależne media, ponieważ nie zgadzamy się z zamordystyczną polityką jaka została wprowadzona nie tylko w Polsce, a która niszczy dosłownie wszystko wokół nas począwszy od gospodarki przez edukację, stosunki społeczne , kończąc na zdrowiu.

 

W naszej ocenie WIRUS CELEBRYTA pompowany przez mainstreamowe media, polityków i globalne organizacje jest idealnym narzędziem do spotęgowania akcji prowadzonej już od lat czyli ograniczania naszych praw i swobód, czego dokładnym obrazem są wprowadzane od miesięcy bezprawne nakazy, zakazy rodzące szykany i prześladowania obywateli, którzy po prostu chcą godnie żyć i pracować.

 

W odpowiedzi na kłamstwa głównych mediów rozbudowujemy niezależne kanały informacyjne na różnych platformach społecznościowych, a w kontrze do milicyjnego terroru służb pańswowych służymy Polakom wsparciem merytorycznym jak się bronić i nie dać maksymalnie spacyfikować.

 

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Zaniepokojony Zaniepokojony

15 13

A nie było petycji do władz sopotu żeby w Bałtyku postawili barierki którw zapobiegną spadaniu ludzi ?? W końcu płaska ziemia musi się gdzieś kończyć. Trzeba ratować ludzi ! 11:58, 25.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


RafałRafał

9 7

Wśród tej grupy widziano także Elvisa Presleya. 09:06, 26.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KK

10 9

Ciebie kobieto to juz w psychiatryku dawno powinni zamknąć.
Oddziel sie i spadaj gdzies na marsa z banda innych foliarzy. 11:31, 26.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%