Zamknij
REKLAMA

Sopocianin zbiera na skuter inwalidzki! Potrzebuje 5 tys. złotych

15:00, 11.06.2021 | P.S
Skomentuj Fot. Archiwum prywatne
REKLAMA

Pan Mieczysław Konicki jest 58-latkiem, który zmaga się z niepełnosprawnością ruchową. Mężczyzna na skutek amputacji nóg utracił zdolność do swobodnego poruszania się. Aby przezwyciężyć bariery związane z brakiem kończyn dolnych. sopocianin potrzebuje profesjonalnego sprzętu, który pozwoli mu na samodzielne, komfortowe funkcjonowanie.

58-latek zwrócił się z prośbą o pomoc do mieszkańców Sopotu. Sam miesza w trójmiejskim kurorcie i wierzy w to, że dzięki wsparciu bliższych i dalszych sąsiadów, uda mu się zebrać pieniądze potrzebne na zakup skutera inwalidzkiego. Tego typu sprzęt kosztuje około 5 tysięcy złotych.

Do tej pory panu Mieczysławowi udało się zebrać ponad 10 procent wymaganej kwoty. Dzięki 18 osobom, które dotychczas zdecydowały się na wsparcie tego przedsięwzięcia, zgromadzono 551 zł. 

- Bardzo proszę państwa o wsparcie finansowe w zakupie skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym - apeluje sopocianin.

Osoby, które chciałby pomóc panu Mieczysławowi, mogą to zrobić, biorąc udział w zbiórce pieniędzy w serwisie zrzuta.pl

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Monika.Monika.

1 8

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie mas z zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika 15:08, 11.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaa

0 0

już jest 100% :) <3 09:00, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%