Zamknij
REKLAMA

Poznali tajniki zimna i przeżycia na Syberii: Valerjan Romanovski w Sopocie [FOTO+WIDEO]

10.00, 09.06.2021 Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Na przełomie maja i czerwca w Sopocie po raz kolejny pojawił się Valerjan Romanovski oraz grupa Rock Balancing Ice. 31 maja odbył się wykład, na którym wielokrotny rekordzista Guinnessa przedstawił tajniki swoich wypraw. Zainteresowani mogli również zapoznać się z kulisami pracy i uprawiania sportu w skrajnych temperaturach.

Podczas kilkudniowego pobytu w Sopocie Valerjan Romanovski przekazywał swoją wiedzę podczas indywidualnych warsztatów. Zajęcia dotyczyły przede wszystkim morsowania. W poniedziałek, 31 maja, na otwartym wykładzie opowiedział o szczegółach swojej działalności - m.in. wyprawach w najzimniejsze regiony świata.

Valerjan Romanovski urodził się i wychował na Wileńszczyźnie a w Polsce mieszka już ponad 25 lat. Od tego czasu trenuje kolarstwo i na bazie doświadczeń wypracował własną filozofię treningów i podejścia do podejmowanych wyzwań. Twierdzi, że wiek i dojrzałość, a ma 47 lat, jest w tym przypadku atutem, bo w kolarstwie długodystansowym, które wybrał sobie jako domenę, pozwalają mu osiągnąć równowagę pomiędzy fizyczną wydolnością organizmu a psychiczną motywacją i odpornością. Zawodowo zajmuje się technologią drewna.

[ZT]8661[/ZT]

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%