Zamknij
REKLAMA

Awantura w sopockim H&M: w roli głównej Rafalala

18:30, 27.04.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Nina Kukawska, znana również jako Rafalala, po raz kolejny dała o sobie znać mieszkańcom Trójmiasta. Celebrytka podczas poniedziałkowego spaceru po Sopocie odwiedziła sklep H&M przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Jak się okazało, krótkie zakupy w mgnieniu oka zamieniły się w głośną awanturę z pracownikami sieci. Poszło o psa i zamkniętą kasę.

Rafalala to artystka, performerka, aktorka teatralna i autorka sztuk teatralnych, a także wierszopisarka i felietonistka. Rozgłos zdobyła m.in. dzięki filmowi "I bóg stworzył transwestytę". Ze względu na liczne skandale z jej udziałem, często pojawiała się jako bohaterka tekstów publikowanych na łamach portali plotkarskich.

Do kolejnego skandalu z udziałem Rafalali doszło w poniedziałek, 26 kwietnia. Podczas zakupów w sklepie H&M przy sopockim "Monciaku" Nina Kukawska wszczęła awanturę, obwiniając pracowników sieci odzieżowej o to, że ci nie chcą jej obsłużyć przy zamkniętej kasie. Czarę goryczy dodatkowo przelała uwaga zwrócona przez pracowników sklepu dotycząca przyprowadzonego przez nią psa.

Kukawska podzieliła się przebiegiem wizyty w sklepie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Na opublikowanym nagraniu można usłyszeć jak Rafalala zwraca się do pracowników obsługi, wyrażając swoje pretensje.

- Jeżeli Pani krzyczy po sklepie "czyj to pies?", nie mówi przepraszam, nie mówi proszę, powoduje agresję, to jest pani problem, a nie kogoś. (...) Samowładcza kierowniczka sklepu! Ona będzie wybierała, kto może kupować w H&M-ie, a kto nie może! Zapamiętajcie tę twarz! - zwraca się do swoich widzów.

Na nagraniu widzimy, jak pracownicy obsługi próbują rozmawiać z agresywną klientką. Pomimo spokoju, jaki widać w zachowaniu personelu, na nic jednak zdają się tłumaczenia i próby załagodzenia konfliktu. Na filmie widzimy, że celebrytka nie szczędzi obelg w kierunku pracowników sopockiego sklepu. Nagrania nie publikujemy ze względu na dobro osób pokrzywdzonych.

Rafalala jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie. To nie pierwszy raz, kiedy artystka wszczyna awanturę w Sopocie. W sierpniu ubiegłego roku ofiarą jej internetowej działalności padła managerka sopockiej restauracji Małe Molo. Artystka upubliczniła jej wizerunek na Tik-Toku, wyrażając przy tym swoje niezadowolenie z długiego czasu oczekiwania na posiłek.

[ZT]5707[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

MorfeuszMorfeusz

31 1

ten facet powinien siedzieć. Współczucie dla pań ze sklepu, które tego agresywnego typa musiały obsługiwać 19:00, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bez nickuBez nicku

21 3

Ten portal upada. Aby o chorym psychicznie facecie, który zrobił awanturę w sklepie robić newsa dnia?! Dokąd ten świat zmierza. Ten facet powinien być leczony w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym! 06:03, 28.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KK

7 4

Piszecie o niej (tak o niej) bo zaistniała w mediach ale o zwykłych babach robiacych co chwile awantury zarówno w biedronkach, lidlach czy h&mach już nie. Codziennie sfrustrowane kobiety wykłócają się o jakies bzdety , ktore trzeba wysłuchiwac stojac w kolejce. Sama jestem kobieta ale flaki mi sie wywracaja na tą niezadowolona ze wszystkiego dzicz. 13:48, 28.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bolobolo

4 1

No gdzie to nagranie bo w artykule "na nagraniu widzimy" ... No ja nie widzę tu żadnego nagrania.... 04:29, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolakPolak

3 0

Powinni zamknąć tego potwora. Chory typ z penisem. 15:23, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SopocianinSopocianin

3 0

To dziwadło z boczone.!!! 15:24, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Koń Koń

3 0

Na kopach zbo czka powinni *%#)!& 16:45, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DariaDaria

2 0

"Artystka"???? Chyba z wieloletniej działalnosci na Roksie, obecnie w Wawie, nawet wiek sobie zanizył do 31 lat ;P 22:40, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%