Zamknij
REKLAMA

Na sopockim molo bez zmian? Wybrano kierownika obiektu

19:00, 26.02.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zakończył nabór na kierownika molo. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi reagowanie na wszelkie awarie i usterki obiektu. Ponadto osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace porządkowe i techniczne, a także serwisy. Kandydat swoją pracę rozpocznie już od poniedziałku 1 marca.

Na stanowisko kierownika molo wybrano pana Dariusza Garczyńskiego, który pełnił tę funkcję także w latach ubiegłych. Pomimo dużego zainteresowania ogłoszeniem o naborze i licznych telefonów wykonywanych w sprawie rekrutacji, pan Dariusz Garczyński ostatecznie nie miał konkurencji, bowiem żadna inna oferta nie wpłynęła na piśmie. Jak zapewniają urzędnicy, przyjęty wniosek aplikacyjny spełniał wymagania ogłoszone w konkursie.

Informacja o wyborze kierownika molo została ogłoszono 23 lutego br. w Biuletynie Informacji Publicznego sopockiego MOSiR-u. 

"Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na  stanowisko  Kierownika  MOLA  został wybrany Pan Dariusz Garczyński zam. Gdynia.

 

W wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego Pan Dariusz Garczyński spełnia warunki i wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Kandydat posiada  wieloletnie doświadczenie zawodowe na wymaganym  stanowisku. Wykazał  się wiedzą merytoryczną oraz przeszedł pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną.

 

Zdaniem komisji kandydat posiada odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje  gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków" - uzasadniał decyzję Marcin Wargin, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie.

Pan Dariusz Garczyński pełnił funkcję kierownika molo jeszcze w czasie, kiedy operatorem obiektu pozostawało PTH Kąpielisko Morskie Sopot. Stanowisko to sprawował od 2012 roku. O opinię dotyczącą wyniku naboru zapytaliśmy dyrektora instytucji uprzednio zarządzającej obiektem.

– Decyzję MOSiR oceniam bardzo dobrze - to najlepszy fachowiec na to stanowisko, z wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do podległej mu załogi – przekonuje Marcin Kulwas, dyrektor PTH Kąpielisko Morskie Sopot.

Swoje kompetencje pan Dariusz Garczyński zawdzięcza m.in. 10-letniemu stażowi pracy jako członek ekipy technicznej molo, do której należał jeszcze przed objęciem stanowiska kierowniczego. Oznacza to, że zawodowo jest związany z sopockim pomostem już od około 18 lat.

[ZT]7594[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SopociakSopociak

7 0

Sopot to stan umysłu. Po co ten konkurs i wywalanie człowieka? Nikt kudłate mu się nie zgłosił chętny? Oj jaki żal ,,😃 22:18, 26.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafałRafał

6 1

Szambelan zwany plerezą to taki pisowiec tylko że z Sopotu , wszystko musi mieć pod kontrolą kumpel gra w piłkę to i interesik ma w UM ,były grajek z piłką w kształcie jaja praca w MOSiR.cdn 00:49, 27.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%