Zamknij
REKLAMA

Upiła się w lesie do nieprzytomności! 13-latka z Gdyni trafiła pod opiekę lekarzy

11:50, 16.02.2021 | P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Gdyni
REKLAMA

Funkcjonariusze z ruchu drogowego pojechali do kompleksu leśnego aby odnaleźć dwie 13-letnie dziewczynki. Okazało się, że nieletnie piły w lesie alkohol, a jedna z nich straciła przytomność. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów, dziewczynka trafiła pod opiekę medyczną. Teraz sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni Chyloni.

W sobotę około 17.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie od nieletniej, że wraz z koleżanką zgubiły się w lesie i potrzebują pomocy. Zgłaszająca dziewczynka powiedziała, że jej koleżanka straciła przytomność i nie ma z nią kontaktu. Dyżurny od razu skierował tam dwa patrole ruchu drogowego. Patrole rozdzieliły się i policjanci zaczęli szukać dzieci w kompleksie leśnym. Po chwili ich nawoływania usłyszał mężczyzna, który powiedział, że wie gdzie dziewczynki są. Mundurowi wspięli się na strome wzniesienie, gdzie leżała nieprzytomna. Dziewczyna była wyziębiona i czuć było od niej alkohol. Funkcjonariusze poinformowali drugi patrol, który pobiegł w ich kierunku wraz z torbą ratunkową. Stróże prawa zdjęli kurtki, aby przenieść na nich nieletnią. Było jednak bardzo stromo i ślisko więc poprosili napotkanych narciarzy, którzy przyłączyli się do poszukiwań, aby udostępnili swoje narty biegowe, tworząc prowizoryczne sanki. Wówczas policjantka położyła się na nich i ułożyła na sobie dziewczynę. Dzięki temu szybciej i bezpieczniej zjechali w miejsce, umożliwiające przyjazd załodze karetki pogotowia. Tam funkcjonariusze udzielili 13-latce pierwszej przedmedycznej pomocy, oraz zapewnili komfort termiczny wykorzystując koc termiczny, a także polary i kurtki służbowe. Mundurowi sprawdzali funkcje życiowe do przyjazdu ratowników medycznych, którzy przewieźli ją do Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.

Okazało się, że jakiś kolega kupił nieletnim wódkę i poszły do lasu, aby ją wypić. W pewnym momencie jedna z nich straciła przytomność, a druga zaczęła szukać pomocy i zadzwoniła pod numer alarmowy 112.

Teraz sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni Chyloni. Przypominamy, że zabrania się sprzedaży i podawania napojów alkoholowych do lat 18. W przypadku rozpijania małoletniego, dostarczania mu napoju alkoholowego, ułatwiania jego spożycia lub nakłaniania do spożycia takiego napoju, grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Komenda Miejska Policji w Gdyni

[ZT]7547[/ZT]

[ALERT]1613471828309[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

EricEric

0 0

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website esopot.pl to generate more leads.

Here’s how:
Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at esopot.pl.

Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://talkwithcustomer.com for a live demo now.

And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

Eric
PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=esopot.pl
04:02, 17.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%