Zamknij
REKLAMA

Sopot: Podejrzani o morderstwo zatrzymani przy molo! Przyjechali zobaczyć morze [VIDEO]

11:57, 07.01.2021 | P.S
Skomentuj policja pogladowe
REKLAMA

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymali w okolicy sopockiego molo dwóch mężczyzn w wieku 33 i 34 lat, którzy byli poszukiwani przez olsztyńskich funkcjonariuszy w związku ze sprawą zabójstwa. Policjantom tłumaczyli, że przyjechali do Sopotu zobaczyć morze. Natychmiast zostali oni przekazali kolegom z Olsztyna i na podstawie zebranych dowodów usłyszeli zarzut zabójstwa.

30 grudnia 2020 roku przypadkowy przechodzień na jednej z ulic Olsztyna zauważył ciało młodego mężczyzny. Powiadomił o tym służby, ale niestety na jakąkolwiek pomoc w tym przypadku było już za późno. Śledczy z Olsztyna ustalili dane osobowe 33-latka oraz to, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Kolejne godziny trudnej i skrupulatnej pracy przyniosły efekt, w postaci ustalenia tożsamości osób podejrzewanych w tej sprawie. Ci próbowali uniknąć spotkania z policjantami, wyjeżdżając z miasta.  Na nic się to zdało. Wkrótce zostali zatrzymani przez policjantów w Sopocie.

4 stycznia 2021 roku policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku pełniąc służbę na terenie Sopotu patrolowali pieszo okolice sopockiego molo. W pewnym momencie będąc na Placu Zdrojowym zwrócili oni uwagę na dwóch mężczyzn, których wygląd wskazywał iż są bezdomni, a których nigdy wcześniej nie widzieli w Sopocie. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować, a także przekazać informację o instytucjach pomocowych. W rozmowie mężczyźni oświadczyli, że przyjechali do Sopotu godzinę wcześniej, bo chcieli zobaczyć morze, którego jeden z nich w życiu nie widział.  Mężczyznami okazali się 33- i 34-latek. Funkcjonariusze sprawdzili ich w policyjnych bazach i ustalili, że są oni poszukiwani przez policjantów z Olsztyna w związku ze sprawą zabójstwa, do którego doszło pod koniec grudnia 2020 roku w Olsztynie.

Mężczyźni od razu zostali zatrzymani i przewieziono ich do sopockiej komendy. O ich zatrzymaniu powiadomiono także kolegów z Olsztyna. Jeszcze tego samego dnia poszukiwany 33-latek i jego o rok starszy kolega zostali przewiezieni do Olsztyna. Zaledwie kilkanaście godzin od wprowadzenia danych poszukiwanych osób do systemu informatycznego, podejrzewani o zabójstwo zostali zatrzymani na terenie Sopotu przez policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]7054[/ZT]

[ALERT]1610017789321[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Niestety prawdziwe.Niestety prawdziwe.

0 0

"na podstawie zebranych dowodów" - czyli co dokladnie?. A mianowicie jak to najczesciej bywa w Polskim prawie to 99% pomowienia, czyli Mietek z celi ktory przesiedzial juz X lat cos tam powiedzial ze niby cos tam cos, albo cynk od cioci kloci z drugiego pietra ze niby cos tam cos tam - i na tak zebranych dowodach, policja, prokuratora i sądy (a, bez ogonka tez pasuje) skazuja ludzi w Polsce, wyrokiem prawomocnym i pozbawiaja czlowieka wolnosci na kilka lub kilkanascie lat, i tylko dlatego ze ktos cos uslyszal lub cos powiedzial. Brawo co za piekny kraj rzadzony przez tak zwana "inteligencje". 22:35, 10.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz