Zamknij
REKLAMA

Uwaga na oszustów na Kamiennym Potoku! "To może być próba wyłudzenia pieniędzy"

18:02, 24.03.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

Oszustów nie brakuje nawet w czasie pandemii. Siostry Karmelitanki Misjonarki Terezjanki poinformowały o podszywających się pod nie oszustów. Mieszkańcy Kamiennego Potoku proszeni są o pomoc w znalezieniu przestępców.

– Kochani ten czas jest trudny dla nas wszystkich. Niestety pojawiają się osoby, które wykorzystują strach i obawy o ludzkie życie a co za tym idzie solidarność i dobrą wolę innych. Otrzymałyśmy sygnał, że na naszych sopockich osiedlach pojawiły się ulotki nawołujące do wpłat rzekomo na nasze konto. Dlatego też czujemy się w obowiązku poinformować, że: My, Siostry Karmelitanki Misjonarki Terezjanki nie prowadzimy żadnej publicznej zbiórki pieniędzy na potrzebujących! Prosimy nic nie wpłacać na podane tam konto! To oszustwo! – poinformowały na swojej stronie 

Karmelitanki apelują, by osoby, które otrzymają ulotkę zachęcającą do wpłacanie pieniędzy na ich konto, dostarczyły ją siostrom, celem udokumentowania próby wyłudzenia lub policji, celem podjęcia kroków prawnych przeciw oszustom podszywającym się pod Terezjanki.

Siostry Karmelitanki goszczą w parafii pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego od 25 lat. Wspomagają modlitwą wstawienniczą i służą najbardziej potrzebującym mieszkańcom.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA