Zamknij
REKLAMA

Sopot - Zniszczył pokój hotelowy! Straty na ponad 9 tys. zł

13:08, 27.02.2020 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W miniony wtorek około godz. 23.00 dyżurny sopockiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z hoteli klient zniszczył pokój, który wynajął. Na miejsce od razu pojechali policjanci prewencji. Tam funkcjonariusze ustalili, że sprawcą uszkodzenia jest 40-latek z powiatu szczycieńskiego i go zatrzymali. W trakcie interwencji od mężczyzny czuć było wyraźną woń alkoholu, ponadto był on agresywny i pobudzony. Zatrzymany 40-latek od razu został przewieziony do komendy.

W sprawie zostało też wszczęte dochodzenie, w trakcie którego policjanci ustalili, że sprawca kopiąc i szarpiąc oraz rzucając szklankami z płynem uszkodził ściany i podłogi pokoju oraz wyposażenie w postaci m.in. telewizora i lamp. Straty z tytułu zniszczeń wyceniono łącznie na ponad 9 tys. zł.

40-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj, gdy tylko wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia na kwotę ponad 9 tys. złotych. Sprawca przyznał się do stawianego mu zarzutu. Policjantom tłumaczył się, że był zdenerwowany.

Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

inf. KM Policji w Sopocie

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

hehehehe

1 0

zachowanie typowo gwiazdorskie hehe 12:33, 29.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone