Zamknij

Duże utrudnienia w ruchu w centrum Sopotu! Do końca tygodnia zamknięto ważne skrzyżowanie

PAP 17:19, 22.09.2025
Skomentuj

Rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Zieleni w Sopocie Anna Dyksińska poinformowała w poniedziałek, że z uwagi na przebudowę ul. Goyki na odcinku od ul. Powstańców Warszawy do wiaduktu kolejowego obowiązuje objazd.

Trwa kompleksowa przebudowa ulicy Goyki w Sopocie. W związku z pracami do końca tygodnia nie ma przejazdu przez skrzyżowanie z ul. Powstańców Warszawy - poinformował Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie.

- Ulica na odcinku od ul. Powstańców Warszawy do ul. Haffnera jest wyłączona z ruchu. Nieprzejezdne jest również skrzyżowanie ul. Goyki z ul. Powstańców Warszawy. Objazd poprowadzony został ulicami: Mokwy, Haffnera i Wosia Budzysza - przekazała Dyksińska.

Na skrzyżowaniu ul. Goyki z ul. Powstańców Warszawy zostanie wykonana przebudowa kanalizacji deszczowej i zakrytego koryta Potoku Kuźniczego, ustawienie krawężników kamiennych, wykonanie koryta i podbudów, ułożenie warstw asfaltowych (wiążącej i ścieralnej) i przygotowanie do otwarcia skrzyżowania.

Z kolei na odcinku od skrzyżowania ul. Goyki z ul. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Haffnera trwa przebudowa kanalizacji deszczowej i zakrytego koryta Potoku Kuźniczego.

Aktualnie nie można korzystać z części miejsc parkingowych na ul. Haffnera w centrum Sopotu. (PAP)

kszy/ joz/

[ZT]35722[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%