Zamknij
REKLAMA

17-latek zatrzymany w centrum Sopotu przez kryminalnych! Miał przy sobie 1000 tabletek MDMA

14:07, 10.12.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

W miniony piątek, 6 grudnia, sopoccy kryminalni zatrzymali w centrum Sopotu 17-latka i jego 27-letnią znajomą podejrzanych o posiadanie narkotyków. Młody gdańszczanin miał schowany pod ubraniem worek z zawartością blisko 1000 tabletek zawierających MDMA, który policjanci zabezpieczyli. Przy kobiecie funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt porcji LSD i amfetaminy. Znalezione narkotyki zostały przekazane biegłemu do dalszych badań, a dwoje gdańszczan trafiło do policyjnego aresztu.

W wyniku dalszych działań kryminalni bardzo dokładnie przeszukali mieszkanie 27-latki i tam zabezpieczyli kolejnych kilkadziesiąt tabletek, piktogramy LSD, susz grzybów oraz sproszkowaną i krystaliczną substancję. Do sprawy zatrzymano również 19-latka z Gdańska podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Na podstawie zebranych dowodów prokurator przedstawił 17-letniemu gdańszczaninowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci blisko 1000 porcji MDMA, a wczoraj sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Policjanci doprowadzili do prokuratury również 27-latkę i 19-latka. Kobieta usłyszała zarzut posiadania przy sobie i w mieszkaniu około 100 porcji zakazanych substancji, a mężczyzna usłyszał zarzut posiadania kilku porcji środka odurzającego. Dodatkowo prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku znacznej ilości narkotyków sprawcy grozi nawet do 10 lat więzienia.

 

inf. KM Policji w Sopocie 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA