Zamknij
REKLAMA

Pożar hotelu Rezydent w Sopocie! Z miejsca zdarzenia ewakuowano gości

21:23, 04.12.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

W środę w godzinach popołudniowych zgłoszono wybuch pożaru w sopockim hotelu Rezydent. Do zapłonu doszło na terenie sauny mieszczącej się w obiekcie. Aby zażegnać zagrożenie, na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

O godzinie 17.13 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego przyjęło zgłoszenie o pożarze. Według informacji przekazanej przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego, doszło do zapłonu na terenie sauny pięciogwiazdkowego hotelu Rezydent, mieszczącego się przy placu Konstytucji 3 maja w Sopocie. Na miejsce zdarzenia wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

- Na miejscu potwierdzono, że doszło do pożaru w saunie, w wyniku którego załączyła się gaśnicza instalacja tryskaczowa. Z kondygnacji, na której znajdowała się sauna, ewakuowanych zostało 13 osób. W budynku odłączono zasilanie elektryczne na czas prowadzenia działań. Po rozpoznaniu stwierdzono, że zapaliły się ręczniki pozostawione obok świeczki przed sauną, a w wyniku zadziałania instalacji gaśniczej nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru - poinformował kpt. Janusz Gawlak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie.

[ALERT]1575488564770[/ALERT] 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone