Zapraszamy młodzież sopockich szkół na ostatnie w tym roku kalendarzowym wydarzenie z cyklu „Przystanek Praca” – międzyszkolne warsztaty „Jak ogarnąć freelance? Czyli krótka historia o realizacji własnych pomysłów i pracy w NGO”.
Tym razem 3 grudnia 2019 r., w godz. 9.00-13.00, w trakcie warsztatów prowadzonych przez Annę Czerwińską, działaczkę społeczną, współzałożycielkę fundacji Ster, młodzież będzie miała możliwość przyjrzeć się pracy w trzecim sektorze gospodarki, czyli organizacjach pozarządowych.
Spotkanie w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie (sala nr 8 na parterze) składać będzie się z dwóch bloków. Pierwszy to opowieść o pracy freelancera /działaczki społecznej o tym, jakie kompetencje warto rozwijać, chcąc realizować własne pomysły i wpływać na zmiany społeczne.
W drugiej części uczestnicy przyjrzą się, jak wygląda praca w organizacji pozarządowej „od wolontariatu do zarządu”, poszukają odpowiedzi na pytania:
Warsztaty skierowane są do uczniów i uczennic szkół średnich z Sopotu (II i III klasy LO; II, III, IV klasy Technikum)
„Przystanek Praca” to cykl spotkań zawodoznawczych realizowany w ramach Projektu „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” – projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 3.3. Edukacja zawodowa, podziałanie 3.3.1. Jakość edukacji zawodowej.
Urząd Miasta Sopotu
::news{"type":"see-also","item":"3372"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu esopot.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sopoccy urzędnicy walczą z dezinformacją. Chodzi o...
Nie w wizualizacji problem...każdy wie,że to tylko AI, problem w tym,że obraz jest pretekstem do dezawuowania przez magistrat zdania mieszkańców w kluczowych dla nich sprawach i promowania rozwiązania szkodliwego dla tego terenu i najbliższych okolic. Paradoksalnie, ze względu na położenie tego terenu, konsekwendje tych zmian poniosą głównie mieszkańcy nie Sopotu, a Gdańska - Osiedle Wejhera, Żabianka. Wystarczy nam już hala, betonowy kloc i betonowy parking wokół.
Mieszkaniec
09:42, 2026-04-20
Sopoccy urzędnicy walczą z dezinformacją. Chodzi o...
Ale kogoś poniosło z ta AI hahaha
K
09:14, 2026-04-20
To idealne wieści dla Sopotu. Polskę wyprzedza tylko...
A przeciez podobno ,Sopot umarł jak wieszcza boty i inne ameby w necie XD
K
09:04, 2026-04-20
To idealne wieści dla Sopotu. Polskę wyprzedza tylko...
Idealne wieści to by były jakby władza zaczęła słuchać głosu mieszkańców np. w sprawie ROD. Albo jakby w ogóle po 30 latach rządzenia władza się zmieniła.
Mikołaj
09:03, 2026-04-20