Zamknij
REKLAMA

"Sopot My Motivation" już dostępny na Youtube! To opowieść o pasji i pokonywaniu barier

10:46, 30.11.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 28 listopada, na największej internetowej platformie wideo udostępniono film dokumentalny "Sopot My Motivation". Jest to produkcja Sopockiej Fundacji Sportu i Rekreacji prowadzonej przez kulturystę Michała Hryszkiewicza. 

Robią to z pasji do sportu, by pokonywać własne ograniczenia. Chcą się dobrze prezentować, dbać o swoje zdrowie i wydolność organizmu. Jak przekonują, w zdrowym ciele zdrowy duch, a ciało to nasza świątynia. Historia tego sportu to opowieść o ciężkiej pracy, determinacji i próbie charakteru. Kochają to, co robią i chcą się tym dzielić z innymi.

- Film wielowątkowy opowiadający o historii Sopockich Zawodów Kulturystycznych, łączący w sobie wątek pierwszych Sopockich Zawodów Kulturystycznych (1960-1970), okres przygotowań oraz udział w XII Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2019 wybranych zawodników, wywiady z uczestnikami Sopockich Zawodów Kulturystycznych i gwiazdami sportów sylwetkowych -  przekonuje producent.

Z prawie półtoragodzinnym materiałem można zapoznać się poniżej.

[WIDEO]257[/WIDEO]

Producent: Sopocka Fundacja Sportu i Rekreacji, Michał Hryszkiewicz

Scenariusz i reżyseria: Michał Hryszkiewicz

Montaż: Adam Josef Modzelewski, Michał Hryszkiewicz

Kamera: Adam Josef Modzelewski, Maciej Ignaczak, Michał Hryszkiewicz, Sylwester Szymczuk Fotografie: Sylwester Szymczuk, Jan Rozmarynowski, Zbiór Prywatny Pana Henryka Hryszkiewicza

[ZT]2596[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone