Zamknij
REKLAMA

Jak zmieni się sopocka nekropolia? Nowe alejki na terenie Cmentarza Komunalnego

18:00, 21.11.2019 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, 8 listopada, zakończył się przetarg na budowę alejek w obrębie Cmentarza Komunalnego w Sopocie. Do konkursu zgłosiły się cztery firmy, z których najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma BRUKMAR z Rumi. Wykonawca zobowiązał się do przeprowadzenia prac budowlanych za niespełna 96 tys. zł. Efekty remontu będziemy mogli oglądać już pod koniec bieżącego roku.

Obecny stan alejek cmentarnych pozostawia wiele do życzenia. Nawierzchnia z asfaltobetonu uległa licznym uszkodzeniom i wypiętrzeniom w wyniku rozrastających się korzeni okolicznych drzew. Jak jednak czytamy w dokumentacji zamówienia, nierówności gruntu zostaną usunięte mechanicznie, a dotychczasowa nawierzchnia zostanie rozebrana. Nowe alejki na Cmentarzu Komunalnym zostaną wykonane z szarej kostki betonowej. Wykonawca będzie również zobowiązany do zniwelowania powstałej w wyniku przebudowy różnicy w wysokości terenu.

Budowa alejek zostanie ukończona w terminie do 20 grudnia.

(Rys. dokumentacja zamówienia)

[ZT]3224[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

RumianinRumianin

0 0

Rumi piszę się przez jedno "i" 19:49, 21.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RedkacjaRedkacja

0 0

Dziękujemy z zwrócenie uwagi, pozdrawiamy 23:29, 21.11.2019


BunixBunix

2 0

Zdjęcie dołączone do artykułu jest podpisane jako element "dokumentacji projektowej". Jeśli tak wygląda przygotowanie dokumentacji do przetargu, która wygląda jak szkic wykonany przez ucznia na kolanie, nie świadczy to najlepiej o instytucji realizującej jakiekolwiek inwestycje, w tym wypadku pewnie ZDiZ. 09:17, 22.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA