Zamknij
REKLAMA

Dorobiony klucz do hotelowego magazynu i 17 butelek alkoholu - Kradzież w Sopocie

11:27, 08.10.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę około godz. 2.00 w nocy kryminalni w wyniku działań zatrzymali w pobliżu jednego z hoteli w Sopocie 33-letniego gdańszczanina. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie 17 butelek z alkoholem, które trzymał w spodniach, plecaku i torbie. 33-latek nie krył zaskoczenia na widok policjantów i był wyraźnie zdenerwowany, a na pytania policjantów o pochodzenie alkoholu nie potrafił logicznie odpowiedzieć. Kryminalni bardzo szybko ustalili, że sprawca to były pracownik hotelu, a alkohol ukradł chwilę wcześniej z magazynu hotelowego przy pomocy dorobionego klucza.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci powiadomili o zdarzeniu przedstawicieli hotelu i przyjęli od nich zawiadomienie o przestępstwie. Funkcjonariusze ustalili też, że wartość skradzionych trunków wynosi blisko 3 tys. zł.

 

Wczoraj na podstawie zabranych dowodów 33-letni sprawca usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się. Podejrzanego przesłuchał również prokurator i zastosował wobec niego dozór policyjny. Sprawa jest rozwojowa, policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie ma na swoim koncie także innych przestępstw.

[ZT]3027[/ZT]

 

33-letni gdańszczanin w przeszłości był wielokrotnie notowany za włamania. Kradzież z włamaniem to przestępstwo zagrożone karą do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

inf. KM Policji w Sopocie

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone