Zamknij
REKLAMA

Zuchwała nastolatka złapana w Sopocie. Co padło łupem 15-latki?

14:15, 30.08.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Zarzuty kradzieży kosmetyków, prostownicy do włosów i innych przedmiotów oraz zarzut podania policjantom fałszywych danych co do swojej tożsamości usłyszała wczoraj 15-letnia dziewczyna. Nieletnia została zatrzymana przez policjantów w jednym ze sklepów na terenie Sopotu. Po tym jak funkcjonariusze ustalili prawdziwe dane nastolatki okazało się, że jest ona poszukiwana przez policjantów z Nowego Targu celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

W minioną środę policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez pracowników sklepu kobiety, która dokonała kradzieży. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy zatrzymali ujętą przez ochronę młodą dziewczynę. Wyjaśniając okoliczności sprawy funkcjonariusze ustalili, że w tym dniu dokonała ona kradzieży m.in. kosmetyków, farby do włosów i plecaka o łącznej wartości ponad 250 zł. Ponadto trzy dni wcześniej z tego samego sklepu ukradła perfumy, prostownicę do włosów i inne przedmioty o wartości blisko 1.000 zł.   

W trakcie legitymowania młoda sprawczyni podała policjantom dane 18-letniej kobiety. Funkcjonariusze nie uwierzyli jej słowom, a w wyniku sprawdzenia w policyjnych systemach ustalili, że osoba o danych podanych przez dziewczynę nie istnieje. Zatrzymana została doprowadzona do sopockiej komendy, gdzie ustalono jej prawdziwe dane. Okazało się, że to 15-latka z województwa małopolskiego poszukiwana przez policjantów z Nowego Targu celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. 

Zatrzymana nastolatka noc spędziła w policyjnej izbie dziecka. Wczoraj na podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili jej zarzuty dotyczące podania interweniującym policjantom fałszywych danych co do swojej tożsamości oraz dwa zarzuty kradzieży sklepowych. 15-latka przyznała się do wszystkich zarzutów. Za te czyny odpowie ona przez sądem rodzinnym. Po zakończeniu czynności funkcjonariusze doprowadzili 15-latkę do policyjnej izby dziecka, skąd zostanie przewieziona do wskazanego przez sąd młodzieżowego ośrodka wychowawczego. 

Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]2744[/ZT]

[ALERT]1567166658276[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

hehehehe

0 0

pewnie na randkę sie wybierala...moze z bylem marszłkiem :) 16:06, 30.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone