W sieci pojawiło się ogłoszenie dotyczące wynajęcia lokalu gastronomicznego. Przez ostatnie lata znajdowała się tutaj restauracja Kulinarny Motyw. Jakie środki należy przygotować, by cieszyć się prowadzeniem obiektu?
Jak czytamy w ogłoszeniu, za lokal o powierzchni 238 metrów kwadratowych należy zapłacić:
W zamian dostaniemy restaurację, w której cenie znalazły się:
Lokal przy ul. Bohaterów Monte Cassino dostępny będzie od października 2024 roku. Jego partner składa się z dwóch sal (132 metry kwadratowe), które zdołają pomieścić 50 osób oraz otwartej kuchni. Do restauracji przylega także całoroczny ogródek. W piwnicy (106 metrów kwadratowych) znajdziemy m.in. dwie kuchnie produkcyjne.
Do 30 września w lokalu funkcjonować będzie restauracja Kulinarny Motyw. Serwowała gościom klasyczne dania przygotowywane na bazie sezonowych produktów. Lokal, w którym się znajduje, to dawny Dom Towarowy Fastów. Jego historia sięga 130 lat. Wcześniej, w tym samym miejscu, również znajdowała się restauracja.
[ZT]27126[/ZT]
3 2
Życzę powodzenia pracownikom restauracji.
Sam staję na głowie żeby sprzedać 2 pokoje przy 1 Maja 3
0 0
Kto jest właścicielem?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu esopot.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz