Zamknij
REKLAMA

Chciał uczcić narodziny dziecka - wjechał samochodem prosto do tunelu dla pieszych [FOTO]

12:22, 12.08.2019 | J.F
Skomentuj fot. PrzeMo/czytelnik Trojmiasto.pl
REKLAMA

W poniedziałek około godziny 4:30 mężczyzna kierujący samochodem w części dostępnej dla ruchu drogowego na ul. Monte Casino zaczął wykonywać dziwne manewry pojazdem. Sytuację zauważyli policjanci patrolujący centrum miasta i postanowili zatrzymać auto. Niespodziewanie, kierowca zjechał po schodach do tunelu dla pieszych! Na szczęście tunel był pusty. W pojeździe znajdowały jeszcze trzy inne osoby, którym nic się nie stało. Około godz. 6:00 samochód wyciągnięto z tunelu i przetransportowano na policyjny parking. 

Wykryto promil alkoholu w wydychanym powietrzu oraz obecność amfetaminy w ślinie 27-letniego kierowcy. Mężczyzna usłyszy zarzuty.

- Funkcjonariusze natychmiast postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej, ale w tym momencie kierujący samochodem nagle wjechał do tunelu dla pieszych - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie dla trójmiasto.pl

Internauci nie kryją oburzenia całą sytuacją, według pogłosek mężczyzna miał świętować narodziny dziecka, po czym wsiadł do samochodu pod wpływem substancji odurzających. 

KMP Sopot

W komentarzach czytelników portalu trójmiasto, na którym pojawiła się informacja o zdarzeniu, możemy przeczytać m.in.:

  • "przed newralgicznymi miejscami dworce tunele itp. powinny stac blokady ktore zarowno uniemozliwiaja przeptowadzanie atakow terorystycznuych chronia przed powaznymi skutakami wypadku i i**otami"
  • Dlatego, że świętował narodziny dziecka, to wsiadł nawalony do samochodu? No ciąg przyczynowo skutkowy nie powiem bardzo logiczny. Czy w powiecie Kartuskim to jakaś tradycja?

  • "To co sie dzieje to efekt zrobienia z miasta przychylnym nie mieszkancom a patologi w postaci wczasowiczow i oscielnych miast . Niech prezydent przejdzie sie po miescie i zwroci uwage ile mieszkan jest wystawionych na sprzedaż . Czy to nie swiadczy o tym , ze mieszkancy maja dosc i chca sie z tad wyprowadzic zyc i spac spokojnie ??!!! Do czego doprowadziliscie nasi włodarze . Powinno wam byc wstyd . Bo w miescie nie dlugo nie bedzie stalych mieszkancow ktorzy odprowadzaja tu podatki ."

    Pisownia oryginalna.

Czy winą za sytuację powinno być obarczone miasto? Czy przed wjazdem powinna znajdować się blokada? Z zajścia trzeba będzie wyciągnąć wnioski.

KMP Sopot

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

joanna_z joanna_z

0 0

Aż strach pomyśleć, co by było gdyby tunelem przechodziła np. matka z dziećmi, albo starsza osoba! mogło dojść do tragedii. Narkotyki i alkohol dalej królują w Sopocie 14:12, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KacperKacper

0 0

To już kolejny przypadek, kiedy niepoczytalny kierowca wjeżdża na Monciak. I co? Będziemy tak czekać na kolejną tragedię? 18:34, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

0 0

Prezydent Miasta przypomina : dajemy dodatkową kasę na policje więc czy to się komuś podoba czy też nie podoba to w Sopocie jest bezpiecznie i tyle. To że co chwila urządzają sobie rady po molo i monciaku , wjeżdżają do tuneli jest masa bójek i kradzieży nie zmieni naszego przekonania ze w Sopocie jest bezpiecznie. 16:04, 19.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA