Zamknij

Amerykańskie klasyki przy molo! Zobacz wyjątkowy pokaz aut

08:04, 22.05.2024
Skomentuj

Miłośnicy motoryzacji z Trójmiasta i okolic z pewnością nie przegapią tego wydarzenia! W niedzielę, 26 maja, przy sopockim molo odbędzie się druga edycja wystawy samochodów zabytkowych "Made in USA". Na Skwerze Kuracyjnym zaprezentuje się 30 klasycznych aut zza oceanu, prosto ze Stanów Zjednoczonych.

Wystawa potrwa od godz. 12 do 15. Wstęp jest bezpłatny. Na wystawie zobaczymy m.in.: cadillaki, buicki, lincolny, chevrolety, jeepy, fordy, mustangi i corvette, a także modele takie jak Chevrolet Nova czy Ford Galaxy.

Oprócz prezentacji aut, w programie wydarzenia muzyka na żywo w wykonaniu zespołu The Surfers oraz pokaz tańca amerykańskiego.

Organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Classic Moto Story, które od lat organizuje kameralne zloty klasyków w Sopocie.

"Jesteśmy miłośnikami zabytkowych aut, dobrej zabawy i nie tylko" – czytamy na stronie stowarzyszenia. "Jeśli kochasz starą motoryzację, czujesz oktany we krwi, to skontaktuj się z nami – mamy wiele szalonych pomysłów aby wspólnie przeżywać wspaniałe przygody i świetnie się bawić! Chcemy też promować motoryzację, Pomorze i ciekawych ludzi".

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja

[ZT]24474[/ZT] 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%